SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

astry1 - czyli moja droga po sportową sylwetkę

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30820

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam kapary albo cos pikantnego: ogorki konserwowe w chili, ognista pepperoni albo papryka czeresniowa :)
Moze tez byc zielony groszek. Osobiscie kukurydze bym wyeliminowal z tego.
Mozesz tez podsypac przyprawami jakimis. Ja uwielbiam ziola dalmatynskie - poszukaj. Swietnie sie nadaja do wielu dan. Mozesz tez sprobowac z fitupem do ryb i owocow morza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
DARNOK35
Osobiscie kukurydze bym wyeliminowal z tego.


A dlaczego ? To dobry składnik, zawiera minerały i witaminy.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
też wyczytałem w wątkach podwieszonych w dziale odchudzanie, że kukurydza na diecie redukcyjnej odpada

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
nie jestem na redukcyjnej i jeszcze długo nie będę

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130966
polaco_92
w ogolę warzywa strączkowe nie za bardzo

kukurydza jest w kolbach a nie strączkach

Muszę znależć i poczytać dlaczego kukurydza nie jest wskazana na redukcji - zamierzałem jeść ziarno kukurydzy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najczesciej trafisz na kukurydze GMO.
Ma duzo skrobi stad na redukcji nie bardzo wskazana.
Jesli stosuje sie diete zgodna z grupa krwi nie dla kazdej grupy jest wskazana.

Co do wartosci odzywczych i owszem ma mnostwo witamin, mikroelementow i moze byc skladnikiem zrownowazonej diety.

Ja jednak praktycznie ja wyeliminowalem u siebie z diety.

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-01-13 10:25:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
tutaj masz link

Warzywa
Warzywa dodajemy do każdego posiłku, dają one nam bardzo mało energii (kcal), zawierają małe ilości węglowodanów a dostarczają naszemu organizmowi niezbędnych witamin oraz minerałów których kulturysta potrzebuje dwukrotnie więcej niż przeciętny człowiek.
Jedynymi warzywami których powinniśmy unikać w nadmiarze są:
kukurydza konserwowa: b/t/w - 2.9/1.2/19.7 daje to 102kcal (podobnie z kukurydzą z kolby)
Soja, kiełki: b/t/w - 13.1/6.7/7 daje to 141 kcal
Suche nasiona soi: b/t/w - 34.3/19.6/17 co równa się 382kcal, to już powinniśmy wliczyć do diety. Pamiętajmy jednak, że ilość białka w naszym jadłospisie pochodzącym z produktów roślinnych (soja, nasiona strączkowe, zboża) powinna wynosić nie więcej niż 30%, resztę białka powinniśmy zaspokajać ze źródeł pochodzenia zwierzęcego (mięso, jaja, przetwory mleczne).
Podobne wartości mają się z soczewicą, nasionami jak i kiełkami, grochem zielonym, fasolą białą, czosnkiem (jego nie unikajcie).

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Dzięki, sporo interesujących informacji
Kukurydza w mojej sałatce jednak pozostanie. Akurat dla mnie i mojego organizmu jest ok. Generalnie nie jem jej jakoś specjalnie często, mniej więcej tak jak tuńczyka co 2-3 tygodnie.

Dziś aeroby:
- na pierwszy ogień odśnieżanie wjazdu do garażu
- po przerwie wymiana kółek na zimowe w aucie

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
opony zimowe w styczniu, zaraz będziesz musiał zmieniać na letnie

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Biceps&Triceps wg Archibalda

Następny temat

wiercipieta - dziennik treningowy

WHEY premium