Ale ładna wpiska 

Ilość wyświetleń tematu: 16668
zegarsky91chackuddNo, no filmików na wrzucałeś. I dobrze, tylko abyś tak co dziennie.
Wiem że jestesmy konkurencja ale pomyslalem ze warto cos napisać.
No spoko jakbym nie pracował tylko studiował tylko lub na odwrót to by było tak codziennie a tak to ciężko czas wygospodarować szczególnie jak siedzę albo po 8 godzin w robocie i 3 na uczelni albo po 11 godzin na uczelni (od 8 rano do 19). To już niestety nie gimnazjum że od 8 do 14 i koniec
, btw do tego dochodzą projekty, których mam od zaj**ania zaległych i powoli nadrabiam zaległości
.
nowy_K_DAle ładna wpiska![]()
.
. Ale jedzonko przynajmniej masz gotowe a ja muszę sam na zakupy do biedronki i lidla ganiać i z siatami do mieszkania
prawie jak aeroby
.
:
:
)
.

nowy_K_DSpróbujcie się dogadać bo odwalasz tu kawał dobrej roboty i szkoda by było![]()
), do tego doszło po 100g makaronu i sos podzieliłem na 2 równe porcje
.
.
. Należy wspomnieć również, iż aby intensywność była dobra starałem się każdą serie robić co 1,5 minuty a między ćwiczeniami mieć przerwę 2-3 minuty max
.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły