Ruda:Jeszcze ten okres ma być, nie umiem powiedzieć kiedy, cierpliwie czekam, od poprzedniego minęło 30 dni, myślałam, że się unormuje, a tu na razie cisza.
Teraz jestem w 4 tygodniu, jeszcze dwa. W 5 i 6 tyg mam robić gigant serie tylko z obciążeniem mam ciężko, będę musiała na podobnych ciężarach pracować chyba, bo nie mam tylu krążków, a przemienianie zajmuje za dużo czasu a ma być bez przerw i nie wiem jak go dokończyć. Może zrobić jak teraz super serie?
Teraz jestem w 4 tygodniu, jeszcze dwa. W 5 i 6 tyg mam robić gigant serie tylko z obciążeniem mam ciężko, będę musiała na podobnych ciężarach pracować chyba, bo nie mam tylu krążków, a przemienianie zajmuje za dużo czasu a ma być bez przerw i nie wiem jak go dokończyć. Może zrobić jak teraz super serie?
TO CIESZY
