Dzięki Obliques. Mam pytanie co do treningu, w przyszłym tyg zaczynam 3 tydzień. Na czym polega łączenie par "ab" w superserie? To znaczy że robię 1a 1b 2a 2b to jest jedna seria, przerwa tak 4 razy? I potem 3a 3b 4a 4b tak samo?
Trening i jedzenie:
1a. wyciskanie sztangielek skos
1b. przenoszenie sztangielki leząc prostymi rekami
2a. wznosy ramion bokiem (bez piłki)
2b. wznosy łydek siedząc na piłce
3a. francuskie uginanie reki ze sztangielka siedząc
3b. uginanie ramion na piłce
4b. przysiad ze sztangielkami (bez piłki)
4b. wznosy bioder leząc na podłodze
ciężar z obu hantli
1a 15kg/15p 15/15 20/12
1a 9kg/15p/3s
2a 6kg/15p/3s
2b 39kg/25p/3s
3a 3kg/15p 4,5/12 4,5/12
3b 6kg/15p 9/12 9/12
4a 20kg/15p 24/15 24/15
4b 20p/3s

Trening i jedzenie:
1a. wyciskanie sztangielek skos
1b. przenoszenie sztangielki leząc prostymi rekami
2a. wznosy ramion bokiem (bez piłki)
2b. wznosy łydek siedząc na piłce
3a. francuskie uginanie reki ze sztangielka siedząc
3b. uginanie ramion na piłce
4b. przysiad ze sztangielkami (bez piłki)
4b. wznosy bioder leząc na podłodze
ciężar z obu hantli
1a 15kg/15p 15/15 20/12
1a 9kg/15p/3s
2a 6kg/15p/3s
2b 39kg/25p/3s
3a 3kg/15p 4,5/12 4,5/12
3b 6kg/15p 9/12 9/12
4a 20kg/15p 24/15 24/15
4b 20p/3s

I mam do Ciebie jeszcze prośbę. Przy pomiarach rób w ten sposób: POCZĄTEK/STAN SPRZED TYGODNIA/STAN NA DZIŚ. Możesz sobie zrobić tabelkę w excelu, czy innym wordzie i przerobioną w paint`cie na .jpg wrzucać tu.