Kiedys bardzo sobie chwalilem ostrowie ale tylko dlatego ze nie mialem porownania do innych bialek. Ostrowia jest bialkiem tylko z nazwy. Praktycznie zero wchlanialnosci, co wypijesz leci w kibel(nie mowie tu o tym ze wywołuje biegunkę bo ja nie mialem tego problemu) I jeszcze jedno, przy dluzszym uzywaniu(2 miesiące+) mocno ryje wszystkie bebechy. Ja po braniu ostrowi 2 miesiące w 3 miesiącu mialem apetyt równy zeru praktycznie i czeste bule brzucha. Po odstawieniu wszystko przeszlo.
Lepiej jest kupic bialko dobrej jakosci i jesc go mniej niz kupic ostrowie i zrec po 200gr dziennie.
Zastanowcie sie jescze nad jednym. 1 kg ostrowi kosztuje 35 pln(chyba) a np olimpu 50-60(olimp tez jest bardzo slabą firmą ale lepszą niz ostrowia) czemu jest taka roznica w cenie jezeli ostrowia niby ma porownywalne wlasciwosci?
Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2011-03-15 09:24:57
Lepiej jest kupic bialko dobrej jakosci i jesc go mniej niz kupic ostrowie i zrec po 200gr dziennie.
Zastanowcie sie jescze nad jednym. 1 kg ostrowi kosztuje 35 pln(chyba) a np olimpu 50-60(olimp tez jest bardzo slabą firmą ale lepszą niz ostrowia) czemu jest taka roznica w cenie jezeli ostrowia niby ma porownywalne wlasciwosci?
Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2011-03-15 09:24:57
- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?