To wciąga no nie?
po 50+ powt. już średnio wciąga

po 50+ powt. już średnio wciąga


--== GAINER TEAM ==--
Ilość wyświetleń tematu: 49405
a żeby to się tak przełożyło na spadki to był bym szczęśliwy
.
do tego fasolke szparagową- wliczać ją do bilansu?- zabrakło mi tylko kasy na węglowodany. Podpatrzyłem u Konia cole free, coż stoi to oto przedemna i zastanawiam się czy pić
"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/
Ja wczoraj pomykałam do domu z siatą z ponad 3,5kg mięs i rybek, nie chce mi się codziennie gotować i nie mam na to czasu to już przetworzyłam

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/
"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."
Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/
- burpee x3
- bardzo ładnie

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły