Andzik, bardzo spodobał mi się Twój plan. Wracam po 4 latach do sportów siłowych po pęknięciu torebki stawowej lewego barku - przeskakuje mi do dzisiaj przy wyciskaniu leżąc (stąd też mniej wyciskania na płaskiej/skośnej a więcej rozpiętek i przenoszeń na mięśnie piersiowe). Posiadam hantle regulowane po 20 kg (mam zamiar dokupywać do nich obciążenie wraz ze wzrostem potrzeb), ławeczkę z regulowanymi skosami i drążek. Niestety z racji miejsca w małym mieszkaniu nie mam możliwości dokupienia sztangi i stojaków. Przystosowałem do tego sprzętu Twój przykładowy plan, prosiłbym abyś go ocenił i poprawił.
Oto plan:
A1: klatka, barki, tricepsy (ciężko).
wyciskanie sztangielek skos w górę 3s
przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej 3s
rozpiętki ze sztangielkami płasko/skos 3s
wyciskanie sztangielek siedząc 3s
unoszenie sztangielek bokiem w gorę 3s
WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIe 3s
wyciskanie francuskie sztangielek leżąc 2s
B1: nogi, plecy, bicepsy (lekko).
przysiad ze sztangielkami 3s
przysiad wykroczny 2s
wspięcia na palce 3s
wiosłowanie sztangielką w opadzie 3s
unoszenie z opadu tułowia 3s (czym moge zastąpić to ćwiczenie korzystając ze sztangielek?)
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO 3s
A2: klatka, barki, tricepsy (lekko).
rozpiętki 2s
wyciskanie skos 2s /przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej 2s
arnoldki 2s
unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 2s
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 3s.
B2: nogi, plecy, bicepsy (ciężko).
przysiad ze sztangielkami 4s
PRZYSIADY WYKROCZNE ze sztangielkami 3s
wspięcia na palce 3s
podciąganie na drążku (nachwyt/podchwyt?) 4s max
PODCIĄGANIE (WIOSŁOWANIE) W LEŻENIU NA ŁAWECZCE POZIOMEJ 3s
Szrugsy 3s
uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3s
uginanie ramion ze sztangielką z supinacją nadgarstka stojąc 3s
warto dodać ćwiczenia na przedramiona?
Serdecznie pozdrawiam, czekam na odpowiedz. :)
Zmieniony przez - GreenSugar w dniu 2011-03-06 14:52:56
Oto plan:
A1: klatka, barki, tricepsy (ciężko).
wyciskanie sztangielek skos w górę 3s
przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej 3s
rozpiętki ze sztangielkami płasko/skos 3s
wyciskanie sztangielek siedząc 3s
unoszenie sztangielek bokiem w gorę 3s
WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIe 3s
wyciskanie francuskie sztangielek leżąc 2s
B1: nogi, plecy, bicepsy (lekko).
przysiad ze sztangielkami 3s
przysiad wykroczny 2s
wspięcia na palce 3s
wiosłowanie sztangielką w opadzie 3s
unoszenie z opadu tułowia 3s (czym moge zastąpić to ćwiczenie korzystając ze sztangielek?)
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO 3s
A2: klatka, barki, tricepsy (lekko).
rozpiętki 2s
wyciskanie skos 2s /przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej 2s
arnoldki 2s
unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 2s
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 3s.
B2: nogi, plecy, bicepsy (ciężko).
przysiad ze sztangielkami 4s
PRZYSIADY WYKROCZNE ze sztangielkami 3s
wspięcia na palce 3s
podciąganie na drążku (nachwyt/podchwyt?) 4s max
PODCIĄGANIE (WIOSŁOWANIE) W LEŻENIU NA ŁAWECZCE POZIOMEJ 3s
Szrugsy 3s
uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3s
uginanie ramion ze sztangielką z supinacją nadgarstka stojąc 3s
warto dodać ćwiczenia na przedramiona?
Serdecznie pozdrawiam, czekam na odpowiedz. :)
Zmieniony przez - GreenSugar w dniu 2011-03-06 14:52:56


