SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pat34 - Living Life On Your Own Terms

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Dzisiaj Barki i biceps ciężko. Nie mam siły nawet spisywać treningu, jestem tak padniety. Od rana na mieście ciągle coś się działo personalne diety moj trening potem spotkanie z klientem potem znowu personalny i koszykówka. Bardzo aktywny dzień, kalorii troche więcej wpadnie niż 4200 ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Daje fotke poglądową bez przypinki, bo forma ostatnio coś z dupy. Brzuch już gruby mi urósł, waga 93,5kg. Cisnę teraz interwały przed i po treningu po 5min. Kalorycznosc w DT około 4200 B-260 W-450 T-150. Z trawieniem problemów brak, samopoczucie świetne !!

Wczoraj robiłem klate lekko i trica ciężko, znów wróciłem po 22 do domu z personalnego :P Coraz więcej roboty, cieszę się jak głupi że w końcu ruszyło. Latam sporo do dentysty żeby naprawić zaniedbane przez kupe lat zęby więc to też zajmuje mi sporo dnia niestety. W weekend dietoterpia w poznaniu i składam papiery na dietetyke zaocznie tam ;)

Pewnie z kolegą polecimy w sobote po kursie na trening do słodkiewicz gym, jest tutaj ktoś chętny potrenować ?! Jak macie inna siłke w Poznianiu to też oczywiście wchodzi w gre :D

Dzisiaj mam DNT, 3 personalne, kończenie kanałowego u dentysty i spotkanie w sprawie diety. W przerwach między personalnymi oczywiście rozpisywanie zaległej diety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 8067 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42784
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
No niestety forma troche knurowata Mam nadzieje że duża część z tego to woda, i jak wprowadzę trochę interwałów i kosza to forma się lekko poprawi :P Najbardziej efekt zabija mój brzuch który łapie sadło zawsze jako pierwszy :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 8067 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42784
A próbowałeś może mniejszą ilość węgli na rzecz fatu . Oczywiście nie mówie tego z powodu mody terazn na diety tłuszczowe ale po paru osobach osobiście widziałem duża zmiane masowania na dużej a mniejszej ilości węgli , bo dużo Endo żłopie tą wode jak by im brakowało niewiadomo ile A masować przy dużej ilości wody trudniej bo nie widać zabardzo co realnie dzieje sie z sylwetką. Te Barki to masz zayebiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
próbowałem mase na niskich węglach i zalało mnie bardziej niż teraz na 450g wegli XD po prostu chyba taki moj urok że ten brzuch zawsze na masie jest ch**owy reszta wyglada na prawde znośnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Wczoraj miałem planowo DNT, a dzisiaj chyba wyjdzie przymusowo Zaraz lece na personalny a potem spotykam się w końcu z dziewczyna bo w weekend mnie nie ma, wieczorem i tak musi na mnie poczekac bo mam personalny i moze bede musiał obczaić zajęcia jak wyglądają jedne bo mnie wlasciciel siłki poprosił o prowadzenie zajęć z treningu funkcjonalnego w zastępstwie ;P

Ogólnie ostatnio ciągle mam zajechane dwójki i prostownik, sporo pewnie przez to że ciągle coś tam się ruszam na personalnych + kosz + ciężki treningi nóg i martwy. Myśle nad odpuszczeniem martwego na jakiś czas i zastąpieniem go jakims ciężkim wiosłem nachwytem.
Dzisiaj jeśli tak jak myśle, nie uda się zrobić treningu to na pewno węgli znów pójdzie mniej tak jak wczoraj, i planuje się porządnie porolować na moim nowym nabytku :D Wczoraj przyszło ale wróciłem o 22;40 i nie miałem nawet siły wypróbować :D Będzie do użytku własnego i na personalne :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
mi dopiero po 3 tygodniach + sylwetka się ogarneła jak zbiłem węgle a dodałem tłuszczy. Tak to też wygladałem znacznie gorzej niz na węglach. A teraz jest znacznie lepiej

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SaraN.

Następny temat

Bartus13 DT walka i perma forme

WHEY premium