SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pat34 - Living Life On Your Own Terms

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
pat34




Z piszczelami nic nie poradzisz, zaczniesz redukować i zbijać wagę to przejdzie.
Niestety miesnie nie są przyzwyczajone do przybierania szybko wagi i właśnie tak reagują , pompują się :) mam ten sam głupi problem na każdym okresie masowym, nawet jak podjem i przybiore 3-4kg w np tydzien to juz nie pobiegam na bieżni

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
No lipa z tym bo wiecie jak jest, chodze na tego kosza i się wk***iam tylko. a jak nie bede znowu w ogóle chodził to jak wróce po masie za pare miesięcy to znowu będe jak p***a grał mimo że już będe mógł biegać Ale bez kitu chyba przestane chodzić, jeszcze tylko raz pójde sprawdzić, chyba że ktoś mi jeszcze sprzeda jakiś zaj**isty patent na pozbycie się tej pompy. symex leci więc estro nie powinno być wyyebane ale zrobie na dniach badanka dla pewności, tauryne wale 9g ed, ścinka węgli do 250g poszła ale nie sądze żeby coś się zmieniło :( Dzisiaj w planach dentysta-trening nóg-rozpisywanie diet-personalny więc wracamy do pełnych obrotow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ale się z Ciebie dzik zrobił chęć bycia większym jest na tyle silna, że nawet nadmierna pompa nie przeszkadza aż tak ja tam się na tym nie znam, bo to przypadłość raczej wasza panowie bo ja nigdy w życiu przez nadmierna pompę nie miałam jakiś nieprzyjemnych konsekwencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2110 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140253
pat34
No lipa z tym bo wiecie jak jest, chodze na tego kosza i się wk***iam tylko. a jak nie bede znowu w ogóle chodził to jak wróce po masie za pare miesięcy to znowu będe jak p***a grał mimo że już będe mógł biegać Ale bez kitu chyba przestane chodzić, jeszcze tylko raz pójde sprawdzić, chyba że ktoś mi jeszcze sprzeda jakiś zaj**isty patent na pozbycie się tej pompy. symex leci więc estro nie powinno być wyyebane ale zrobie na dniach badanka dla pewności, tauryne wale 9g ed, ścinka węgli do 250g poszła ale nie sądze żeby coś się zmieniło :( Dzisiaj w planach dentysta-trening nóg-rozpisywanie diet-personalny więc wracamy do pełnych obrotow


Swego czasu bardzo sie zaglebialem na ten temat piszczeli i mi pomoglo smarowanie piszczeli mascia przeciwzapalna, a pozniej uzywalem sciagaczy termoaktywnych na piszczele i problem znikl. Te pompowanie piszczeli to stan zaplany, ktory raz na jakis czas u mnie powraca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
utnij wegle, zrzuc wode
cwicz piszczelowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
slawood jaka dokładnie maść używałeś ?

cv - węgle zrzucone prawie o połowe, woda powinna też zejśc :P

Dzisiaj nogi były grane

Nogi

Prostowanie siedząc
15x40kg 15x60kg 15x80kg 15x100kg

Fronty na smithie
5x40kg 5x50kg 5x60kg 5x80kg 5x100kg 5x120kg

Klasyczne siady na smithie
6x120kg 8x100kg 12x80kg 15x60kg 15x40kg

Prostowanie siedząc MTUT
3 serie

Uginanie siedząc
6 serii 12x45kg + 1 MTUT

Prostowanie na rzymskiej
3 serie 12xCC

Łydki na suwnicy
3 serie po 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2110 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140253
pat34 najtansza masc z dikoflenakiem, ja uzwalem dicloziaji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
ja bym tam bardziej wolała trening zacząć od ciężkich siadów a później prostowanie na dobitke no chyba, że to jakieś wstępne zmęczenie, ale i tak ciężko robisz to ćwiczenie. jak kolanka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SaraN.

Następny temat

Bartus13 DT walka i perma forme

WHEY premium