SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nefetam: dziennik początkującej

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Próbowałaś chociaż z tą sztangą zrobić?, bo wiesz push press to nie wyciskanie stojąc, pomagasz sobie trochę nogami.

na youtube zawsze wpisuj ćwiczenia po angielsku jak masz problemy
wpisz dumbbell push press i będą filmy

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-11-14 18:11:39

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Ostatnio robiłam z tą 10kg wyciskanie stojąc i nie dałam rady zrobić 12 poprawnych powtórzeń. Obejrzałam filmik ze sztangielkami i już następnym razem postaram się lepiej z nóg wybijać, bo dzisiaj to jakieś takie podrygi robiłam , ręce chyba w miarę dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Wypiski

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Się robi Mis
Michy z czwartku, piątku i dzisiaj nie wrzucam, bo nie ma specjalnie co.
Na śniadanie placek owsiany, a potem kanapki i w czwartek lasagne na mieście. Jakoś nie umiem sobie przygotować niczego na wynos. Na następny weekend coś pomyślę, jak przetrwać 10 godzin w pracy i sensownie zjeść.

I trening z wczoraj







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Placek owsiany, mięcho w pojemnik, czy nawet ugotowane jaja albo kawał wędzonej ryby Że śmierdzi? Psiiii

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Co to za dobór obciążenia w przysiadzie i wiośle

Zmieniony przez - mika w dniu 2012-11-18 13:02:06

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Mika, nie rozumiem, co jest nie tak? Najmniejszy talerz ma 2,5kg więc muszę zmieniać co 5kg. A teraz zauważyłam, że jest 39kg- to jest oczywiście błąd ma być 30kg

Dzisiaj było trochę orbitreka i 5km wioślarza=31minut. (miałam ograniczać, ale po 6 godzin stania, moje stopy protestowały na aktywność z ich użyciem, więc został wioślarz)
Micha dalej trochę bez sensu, ale dzisiaj znowu w pracy.
I pomiary, dalej bez większych zmian.




Zmieniony przez - nefretam w dniu 2012-11-18 21:19:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Skoro to był błąd to ok w przysiadzie
a wiosło robisz 3 x 20 kg zamierzoną ilość powt i dopiero dokładasz znaczy pomachałaś 3 razy i co się nie zmęczyłaś albo dopiero się zmęczyłaś każda seria powinna być wyzwaniem a ostatnia to już na maxa



Zmieniony przez - mika w dniu 2012-11-18 23:13:23

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Ale to 20kg jest dla mnie wyzwaniem, już po pierwszej serii jestem zmęczona. I nie zrobię pełnej serii 25kg dlatego robię 20kg.

Dzisiaj:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Trening:
Myślę, że na następnym będę próbować robić i 3 i 4 serię wiosłowania 25kg. I spróbuję wrócić do tej sztangi 10kg w wyciskaniu. Ale wydaje mi się, że wypłaszczył mi się brzuch i uda wydają się jeszcze większe. Ja myślę, że jestem tym samym typem sylwetki co MagdaK i zastanawiam się czy można coś z tym zrobić.
A i jeszcze mam pytanie, całkiem często mój brzuch wygląda jak w 5 miesiącu ciąży, da się coś z tym zrobić? Bo co z tego, że ja widzę, że zdarza mu się wyglądać całkiem fajnie, jak otoczenie widzi mnie z wywalonym brzuszyskiem.

Jest pomyłka w dacie 21.11 to ma być 20.11







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT tłuścioszki :)

Następny temat

Zwiększenie mięśni u drobnej osoby

WHEY premium