SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nefetam: dziennik początkującej

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Kolano 2 razy już wcześniej odzywało się przy wykrokach, ale przechodziło zazwyczaj do końca treningu i mogłam normalnie aeroby robić. Teraz w piątek przez kilka minut nie mogłam się ruszać, a teraz dalej jest takie trochę sztywne i tak chrupie podczas zginania.
Co do wtrącania do właściwie nikt mnie nie przygarnął, więc jeśli mogłabym dostać jakiś rozkłąd BWT to byłabym wdzięczna.
Bo Martucca wpadła, zadała pytanie i uciekła i nie wróciła.

I dziękuję bardzo

Zmieniony przez - nefretam w dniu 2012-04-22 22:38:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a jaki starasz sie trzymac? tak BWT ok 120/150g /reszta do 1800kcal jest ok,
z kolanem pojdz do lekarza jak czujesz ze to nie tak, lepiej sprawdzic i staraj sie je rozgrzewac dobrze

wykrokow nie rob tylko przysiady


Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-04-22 22:44:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
A nie wiem czy doczytałaś miałam dość silny białkomocz w dzieciństwie, myślisz że te 120g białka to nie za dużo? Poza tym ja w ogóle nie chudnę na tych 1800kcal. Zdarzały się jakieś małe odstępstwa, ale generalnie starałam się trzymać. Za to jestem cały czas głodna. Najedzona czuje się może godzinę po posiłku. I niestety wbrew obietnicom, ochota na słodkie nie przeszła. Dziennik założyłam w marcu, ale słodyczy nie jem od połowy stycznia, a dalej cierpię tak samo na widok czegokolwiek słodkiego.

To mam wyrzucić całkiem wykroki z treningu czy zamienić na coś? Robię twój A B. I chciałam żeby trzeci dzień siłowy był ukierunkowany bardziej na tyłek, ale nie wiem za bardzo co mogłabym robić. Czy na razie zostać przy samym A B?

Zmieniony przez - nefretam w dniu 2012-04-22 23:01:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Nie umiem trzymać michy bez treningu. Jakoś automatycznie tracę motywację, jeszcze nie wiedząc kiedy i czy w ogóle w najbliższym czasie będę mogła wrócić do jakiejś aktywności.
oczywiście chcąc umówić się do lekarza na jutro jak zadzwonisz o 9 to już nie ma miejsc :/.
Chyba wybiorę się prywatnie, bo zanim dostanę termin do ortopedy to pewnie wieki miną. Ale chciałabym chociaż skierowanie na RTG albo USG dostać.

Kupiłam banany do domu, ale nie wytrzymałam i wszystkie zjadłam. I jeszcze loda. Rożka orzechowego.

Ostatnio cały czas mam ochotę na słodkie. Zasypiam i budzę się z myślą o czekoladzie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
O 16 było Smoothie nie wiem jakie proporcje ale miało być z bananem malinami i mlekiem. Dodatkowo banan potem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Na razie dziennik zawieszony. 11 maja idę do ortopedy wtedy się wszystko wyjaśni. Na razie chirurg orzekł lekkie skręcenie i kazał się oszczędzać i chodzić o kulach. Kul nie mam, ale staram się nie chodzić za dużo. Najgorsze, że teraz taka ładna pogoda długi weekend - miałam jechać w góry, a będę siedzieć w domu. Ewentualnie wyskoczę gdzieś ze znajomymi nad jeziorko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
U ortopedy byłam i nie do końca wiem co myśleć. Kazał łykać Arthron complex w dość dużych dawkach. Zaczął mówić o jakimś zespole, ale ostatecznie nie skończył, a ja zapomniałam się później spytać. Ponadto w miarę możliwości mam siedzieć z wyprostowanymi nogami. I tyle. Oszczędzać podobno się nie muszę. Dodatkowo stwierdził skoliozę i dał ćwiczenia do robienia w domu. Kolana, w tej chwili już oba. bolą kiedy kucam, po przejściu jakiś 2km i czasem przy wchodzeniu/schodzeniu ze schodów.
Ja podejrzewam chondomalację. Czy ktoś jest mi w stanie doradzić co mam robić? Może polecić fizjo/orto we Wrocławiu?
Nie umiem trzymać diety bez siłowni,na początku lipca jadę do Hiszpanii - chciałam wyglądać jak człowiek i dupa.
Nie wiem co ja mam robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja mam chondro II/III i boli ciagle i wszedzie, da sie z tym zyc. na silownie chodze, przysiady (prawidlowo) robie.
boli przy wykrokach- ich nie robie

Zmieniony przez - wrong w dniu 2012-05-15 18:16:06

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
No u mnie właśnie zaczęło się od bólu przy wykrokach.

Nie mam jeszcze 22 lat nie chciałbym w wieku 50 nie móc już chodzić po górach, biegać itd.


Zmieniony przez - nefretam w dniu 2012-05-15 18:18:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja juz w wieku 30 lat nic nie moge, wlasnie dlatego, ze nie robilam przysiadow i sie oszczedzalam

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT tłuścioszki :)

Następny temat

Zwiększenie mięśni u drobnej osoby

WHEY premium