SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nefetam: dziennik początkującej

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
A teraz Cie nie boli jak robisz przysiady? Na pewno chciałabym się skonsultować jeszcze z kimś przed powrotem na siłownię. Brakuje mi tego :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
nie, nie boli, chyba, ze przeciaze duzym obciazeniem albo robie single leg squaty. z kolanami w stanie rozsypki podnioslam w martwym ciagu 120kg i nadal chodze. nie wiem z kim mozesz skonsultowac. wiekszosc lekarzy to ignoranci i bredza cos o nie tykaniu ciezarow. 4nn (moderatorka) ma zaawansowane chondro i tez robila przysiady, ze hoho, mozesz jej spytac

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Ja nie chcę, żeby tu ktoś pomyślał że nie szanuję waszej wiedzy, tylko jednak nie chciałabym polegać tylko na opinii anonimowego, internetowego głosu. Zwłaszcza, że moje problemy zaczęły się właśnie od siłowni i do tej pory nie mogę bezboleśnie kucnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
nie o to mi chodzi, zebys wziela moj pod uwage, ale uwazaj na lekarzy, bo ja wlasnie sie oszczedzalam i skonczylo sie fatalnie- operacja, potem zanik miesni, podwichnieta rzepka.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nefretam
Ja nie chcę, żeby tu ktoś pomyślał że nie szanuję waszej wiedzy, tylko jednak nie chciałabym polegać tylko na opinii anonimowego, internetowego głosu. Zwłaszcza, że moje problemy zaczęły się właśnie od siłowni i do tej pory nie mogę bezboleśnie kucnąć.



Więc zapyerdalaj do realnego ortopedy z jawnymi danymi personalnymi i nie zrzędź tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Problemy nie mogly zaczac sie na silowni, bo bys musiala siasc ze 100kg zeby od tak sobie cos uszkodzic. Masz pewnie problemy z biomechanika konczyn, moze slabe miesnie czworoglowe (np VMO), a na silowni bawilas sie w duperele i zle technicznie i cos sie ujawnilo, bo nie widze mozliwosci, zebys robila martwy ciag czy przysiady. Jak jestes z Warszawy to podam Ci namiar na sensownego ortopede.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2012-05-16 00:10:50

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Martucca nie wiem czym sobie zasłużyłam na taką odpowiedź z Twojej strony.
Wrong na pewno masz rację mam niewielką skoliozę, pewnie przez w jakimś stopniu krzywą miednicę, na pewno nie robiłam wszystkiego idealnie technicznie, jakoś się to ponakładało wszystko. Niestety, jestem z Wrocławia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
tu jest gdzies watek, w ktorym mozna spytac o ortopede/fizjo bo wiesz co, w Twoim przypadku to fizjo bylby bardzo pomocny- jeden z najlepszych ortopedow w kraju jak uslyszal, ze inny przepisal mi Arhtron to sie zaczal bardzo glosno smiac.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
masz tutaj, napisz priv do rallyguni https://www.sfd.pl/A_na_targowisku_jedna_Lejdi_do_drugiej_Lejdi_gada..._%_-t819911-s13.html 

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT tłuścioszki :)

Następny temat

Zwiększenie mięśni u drobnej osoby

WHEY premium