SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nefetam: dziennik początkującej

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Dzięki Szmaja! Ale ja na prawdę mam dużo tłuszczu - na udach, ramionach, trochę na brzuchu.
Ciała, a właściwie zmiany jakie dziewczyny przeszły- Oveja, Vari właściwie wszystkie uczestniczki konkursu PUPA, a również shrimp, dzięki której wiem, że się da, są dla mnie wielką motywacją.
Dzięki, od razu mi lepiej, że ktoś się odezwał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ja też zaglądam do Ciebie zawsze Tylko nie zawsze jest co napisać.

Pamiętaj zawsze dla kogo prowadzisz ten dziennik

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Dzięki Dotka ;)

Dzisiaj:
MC 20kg 25kg 30kg wszystko po 15 razy
wyciskanie na skośnej 4kg*15, 5kg *15
wznosy z opadu 15 15 15
rozpiętki na maszynie 15* 13kg 15*22g
uginanie nóg leżąc 15*22g 10*31kg
unoszenie sztangielek bokiem 2kg *14, 3kg *15
przyciąganie wyciągu górnego 3 bloczek 15, 4 bloczek 10 razy
odwodzenie nogi w tył z wyciągiem dolnym 2 i 3 bloczek po 15 razy na nogę
20 minut orbitrek

Próbowałam robić wyroki, ale niestety kolano od razu zaczęło boleć - od pierwszego powtórzenia.

A i po raz pierwszy widziałam dziewczynę która robi przysiady ze sztangą ;) a w ogóle była to druga osoba.

Miska- znowu za mało białka, ale nie miałam za bardzo czym dobić.
I soczek niestety wpadł, ale strasznie mi się chciało pić, a nie umiem wypić dużo wody na raz. Generalnie nie lubię wody i jestem w stanie pić tylko po parę łyków.

Jutro rano wyjeżdżam, wracam w sobotę wieczorem. Będę się starała nie jeść syfu, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Zdam relację w sobotę




Zmieniony przez - nefretam w dniu 2012-04-11 21:46:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Wróciłam.
Niestety jako córa marnotrawna. Nie rozpisując się zbytnio dużo alkoholu i pyszne ciasto, które serwowano po każdym posiłku.
Waga poszła o 3kg w górę, ale obwody niespecjalnie, więc liczę, że to głównie woda, bo łydki poszły o 2cm w górę a to jest najlepszy wskaźnik puchnięcia u mnie.
Dzisiaj będzie siłownia i czysta miska i zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać.
Ale tak szczerze mówiąc takie 3 dni bez diety bardzo dobrze zadziałały mi na psychikę. Jakoś tak odpoczęłam i teraz mogę walczyć od nowa.

Po południu idę na siłownię :)

Miski nie wklejam, bo nie za bardzo jest się czym chwalić. Dopiero jak poszłam na siłownię to odechciało mi się słodkiego. Ja muszę ćwiczyć inaczej cały czas bym jadła słodkie. A jak pójdę poćwiczę, zmęczę się potwornie to później szkoda mi tego czasu i wysiłku marnować głupią czekoladą.

Poza tym moja mama dowiedziała się,że kupiłam Wheya i prawie się popłakała, że zostanę kulturystką i że mam obsesję i generalnie zaraz wyląduję w psychiatryku. Masakra.
Ale przypomniała mi też ważną rzecz. W dzieciństwie miałam dość silny białkomocz- zniknął sam gdzieś w podstawówce. Uważam, że w związku z tym nie powinnam przekraczać 100g białka. To i tak nie jest jakaś bardzo mała ilość, a nerki są dla mnie zdecydowanie ważniejsze.

A i jeszcze trening
Trening A.
Przysiad ze sztanga na plecach po 15 razy 20kg 30kg 35kg
wyciskanie sztangielek skos góra 15* 10kg, 15*10kg
przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha 15*3 bloczek,15*4 bloczek
uginanie nóg w leżeniu 15*22kg, 15*31kg pomyliłam ćwiczenia
wznosy tułowia z opadu 15, 15, 15
plank chyba jakieś 45 sekund
20 minut orbitrek

chyba 35 kg w przysiadzie to za dużo, zaczęłam kaleczyć wstawałam bujając się z prawej na lewą.

Zmieniony przez - nefretam w dniu 2012-04-16 10:39:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Dzisiaj aerobik na stepie.
Wczoraj dostałam okres więc to spuchnięcie pewnie dlatego, ale już schodzi powoli.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Dzisiaj taka wytrzymka zobaczona u Arphiel

20-15-10-5
przysiad z wyskokiem
burpee
pompka
wypad z przeskokiem (przeskok = 1)
pajac
mountain climber (skok L+P = 1)

Niestety wszystkie pompki damskie, a i tak momentami myślałam, że się już nie podniosę.
Mamy taką dużą salę do aerobiku, która jest wolna przed południem i w której uskuteczniam takie dziwne rzeczy. Jak wychodziłam z niej to jakiś facet się mnie o coś pytał (chyba o piłkę czy coś), ale ja nawet nie byłam w stanie odpowiedzieć. Myślę, że poziom glukozy we krwi to miałam ujemny ;)

Potem 5 minut marszu na ochłonięcie
2 serie po 10 brzuchów na skośnej (chętnie bym już została w tej leżącej pozycji)
i 15 minut na orbitreku

Micha na dziś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Dzisiaj konie. A przed jazdą przetaczanie bali siana i słomy oraz zrzucanie ich na dół ;).

I uroczyście oświadczam, że uwielbiam placki owsiane i nie wiem jak mogłam przez tyle lat ich nie jeść. I te z jabłkiem i te z bananem. Dużo bardziej sycące a równie smaczne jak same owoce.

Jedzonko dzisiejsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
A. Przysiad ze sztanga na plecach po 15 razy 20kg 25kg 30kg 35kg
B1. wyciskanie sztangielek skos góra 15*6kg 15 *7kg (na rękę)
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha 15*3 bloczek,15*4 bloczek,
C1. prostowanie nóg w siedzeniu 15 *13kg, 15 *22kg,
C2. wznosy tułowia z opadu 15, 15, 15
D. plank chyba jakieś 45 sekund
25 minut orbitrek

Kolano znowu się odzywało, ale nie tak mocno. I co dziwniejsze im większy ciężar w przysiadzie, tym mniej bolało. W ostatniej serii już wcale.





A teraz sto pytań do Martuccy (jeśli znajdziesz chwilkę czasu dla mnie)

Pytałaś czy mam krótszą nogę - potwierdzam i pytam co z tym zrobić
Nie wiem czy to ważne i czy to z tego powodu, ale jestem strasznie słabo rozciągnięta: nie jestem w stanie na prostych nogach dotknąć do ziemi.

Jaki mam przyjąć rozkład, bo trochę się miotam. Biorąc pod uwagę niezbyt ciekawą przeszłość moich nerek i moje duże potrzeby na tłuszcz.

Co z treningiem? Chciałabym podnieść tyłek. Na razie robię ten z odchudzania łopatologicznego.

Nie wklejałam żadnych pomiarów, bo nic się nie zmienia.

A i czy mogłabym łykać Castagnus na PMS?

A i czy powinnam iśc do lekarza z tym moim bolącym kolanem? Czy czekać czy co robić? Myślę, że to mimo wszystko od siłowni. Bo już nawet na koniach zaczynam je czuć.

Zmieniony przez - nefretam w dniu 2012-04-20 22:54:41

Zmieniony przez - nefretam w dniu 2012-04-20 22:56:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
No niestety moje kolano padło już całkiem.
Zaczęłam robić tą wytrzymkę co ostatnio i przy skakanych wypadach poszło. Do tej pory mnie trochę boli, a na siłowni byłam koło 12.

Co mogę robić w tej sytuacji? Może na razie będę robić samą górę i dam nogom wolne tak z tydzień?

Zła jestem okropnie. Aż mi się płakać chce, zawsze pod górkę.

Jedzonko.
W obiedzie było trochę marchewki, ale chyba na tyle mało że nie trzeba wliczać. Taka mieszanka marchewki z cukinią i porą.
W ogóle rozkręcam się jeśli chodzi o warzywa. Dalej jest to pewnie z 100-200g, ale coraz bardziej różnorodnie.




Zmieniony przez - nefretam w dniu 2012-04-21 21:21:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
od kiedy kolano boli?
zamiast castangusa pij mieszanke przywrotnika pokryzwy i dziurawca po rowno 3x dziennie
rob cwiczenia codziennie z posta dla połamańców na te plecy i na pewno HIM i HAM

w czym jeszcze moge pomoc, bo nie znam tematy wiec ciezko mi sie
wtracac

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-04-22 22:31:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT tłuścioszki :)

Następny temat

Zwiększenie mięśni u drobnej osoby

WHEY premium