SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

motywacja dieta trening 35+

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
oliwa jest niby ok, ale można też dużo przyjemniej pozyskać tłuszcze z jajek, tłustych ryb (łosoś, makrela), serów np mozarella, mięsa lekko tłustego, orzechów
ogólnie jest sporo opcji, ale trzeba to ogarnąć, policzyć i wypracować jakieś schematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131037
Jest tyle tłuszczu w pokarmach, że zawsze dostarczy się go odpowiednią ilość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
byle nie zagryzać dżemem, bo dla osoby ze słabą wrażliwością nie jest to wskazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Dżemy taknaprawdę są ok-byle nie przesadzać z ilością i częstotliwością.

Ja kiedyś do omletów proteinowych stosowałem przeróżne sosy dietetyczne,jogurty i inne mieszanki.
Ala tak naprawdę,to miałem ochotę na omlety z dżemem truskawkowym lub wiśniowym.
I stwierdziłęm,że jak raz na tydzień coś takiego zjem-nic się dosłownie nie stanie a motywacja + 20 w górę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
dżem może i jest ok, ale dla osoby wytrenowanej z wysoką wrażliwością insulinową i jako niewielki udział w całości węglowodanów w posiłku z minimalną ilością tłuszczy,
natomiast dla osoby otyłej nie widzę nic dobrego w sypaniu cukru do posiłku
tak samo takie odstępstwa raz na tydzień
raz na tydzień dżem
raz na tydzień pizza
raz na tydzień golonka z piwem
raz na tydzień mcdonald
raz na tydzień lody
raz na tydzień ...
bo przecież nic się nie stanie
a później zdziwienie że forma w lesie




Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-06-16 08:53:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Jeden wyjątek może być nawet dla otyłej osoby(choć lepiej ,żeby tego nie robiła bo może się odezwać wilczy głód i po redukcji) ale nie 30 wyjątków-bo to już nie dieta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 505
Przeczytałem i po takiej długiej przerwie to najpierw zacząłbym regularnie ćwiczyć, gdy organizm się przestawi na ćwiczenia. Mam na myśli, że masz tryb życia siedzący to waga się ruszy. Zamiast siłowni pobiegałbym 3 razy w tygodniu przez okres 2 miesięcy by trening stal się nawykiem a następnie za siłownię woziłbym się i liczył kalorie. Do trening na siłowni dołożyłbym 2 razy w tyg. bieganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Nie rozumiem zupełnie dlaczego miałby czekać z siłownią 2 miesiące. Jedno drugiemu nie przeszkadza .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22033 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627581
Mały pies - a niby dlaczego? Co ma bieganie do siłowni? W czym ma pomóc bieganie siłowni? Na pewno może przyczynić się do zniechęcenia do aktywności....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Ogólnie bieganie by się zredukować to jakiś absurdalny mit.
Mam kolegę,który biega,można powiedzieć,wyczynowo a sylwetkę jaką prezentuje raczej nikt by mu nie zazdrościł.

Po prostu jest gruby,mimo biegania dziennie po 10-15 km


Nie ma lepszego sposobu na poprawę sylwetki i zredukowanie wagi niż ćwiczenia siłowe.


Dziś trenował Karol,więc zrobiłem mu z zaskoczenia obiecane zdjęcie .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 wg Nadine moduł III

Następny temat

DT Wason77 - Odzyskać motywację :-)

WHEY premium