SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

motywacja dieta trening 35+

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6238
Waga wskazała 0,5kg mniej - nie zacząłem jeszcze biegać, dzisiaj przysiądę i zdecyduje czy przejdę na trening obwodowy czy FBW - muszę o tym poczytać troszkę, bo wiedzy brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6238
Zależy mi na ułożeniu diety "normalnej", na produktach, których używam na co dzień, a nie na cudach, dostępnych tylko w niektórych sklepach. Takim sposobem nauczę się zdrowo jeść i myślę, że z czasem nie będę musiał wszystkiego przeliczać - mam taką nadzieję. Liczę na pomoc z Waszej strony, zresztą już ją uzyskałem … dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12133 Napisanych postów 30544 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131033
Jedz co lubisz w ilościach takich aby nie przekroczyć założonej kaloryczności.

Jem chleb, owoce, dżemy (własne). Pilnuję ilości białka a poziom tłuszczu pod skórą reguluję ilością treningu

Trening obwodowy to też FBW czyli trening całego ciała na jednym treningu. W FBW ćwiczenie wykonuje się w seriach a w obwodowym ćwiczenia wykonuje się po kolei w jednej serii bez przerwy lub z małą przerwą odpoczynkową (może ładnie poprawić kondycję )


Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-06-15 08:33:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6238
No to już wiem coś więcej. Rozpiszę nową dietę i trening, wrzucę do oceny
...
Napisał(a)
Usunięty przez masti za pkt 1 regulaminu
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Tak przy okazji-co zawsze piszę rozpoczynającym jakiś marsz do jakiegoś celu:


-trening polega na stopniowaniu objetości i intensywności a nie ojścia od razu na maksa.
Bo to sie bardzo czesto kończy po paru miesiącach,gdy następuje rozdźwięk między oczekiwaniami a stanem faktycznym.

-na początek najlepszy jest FBW ale w starym kulturystycznym stylu,bez tych A-B-C .

Układasz jeden plan-zaczynasz od 3 serii na ćw i powoli zwiekszasz do 5 serii-trening max 90 minut.

-zamiast biegania-powoli dokładaj sobie spacery po 1 godzinie i koniec.

Nie chodzi o to by się zajechać ale by z ochotą przystępować do kolejnego treningu.


Podobnie z dietą-ustal neutralną na ) i powoli odejmuj po 200 kcL

Szybkie diety szybo działają-to prawda ale i szybko się kończą


A tu film z moim kolegą z siłowni-i jego przemiana.

Gość cały czas trenuje i mozna z nim osobiście pogadać i obejrzeć jak wygląda.

To rzeczywistość a nie bajery z internetu pokazujące błyskawiczną redukcje na środkach dla 50 koni co najmniej a potem jest eksplozja wagi do góry :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12133 Napisanych postów 30544 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131033
Obejrzałem do 40 minuty w czasie robienia bicepsa z tricepsem
Resztę obejrzę i wysłucham jutro
Nic dodać nic ująć.
Chociaż ja nie jestem tak restrykcyjny w diecie jak on.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Spotkam Karola na siłowni,to zrobię aktualne zdjęcie jego formy.:)

Na razie musiał odpuścić mc bo złapał jakąś kontuzję pleców.
Ale pewnie niedługo wróci do tego ćw-to zobaczycie jak sobie radzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
rafalloz
Zależy mi na ułożeniu diety "normalnej", na produktach, których używam na co dzień, a nie na cudach, dostępnych tylko w niektórych sklepach. Takim sposobem nauczę się zdrowo jeść i myślę, że z czasem nie będę musiał wszystkiego przeliczać - mam taką nadzieję. Liczę na pomoc z Waszej strony, zresztą już ją uzyskałem … dzięki


to ma sens i może być kluczem do sukcesu, bo ta oliwa w każdym posiłku wygląda jakby na siłę w niektórych lądowała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6238
… kabo9, ona jest na siłę dodawana - masz oko
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 wg Nadine moduł III

Następny temat

DT Wason77 - Odzyskać motywację :-)

WHEY premium