SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta + trening

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Witam
Jako nowy na stronie i forum witam wszystkich.
Chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać mój przykładowy plan treningowy + dieta.
Ja straszy pan 49lat ,174 cm wzrostu i 88kg wagi.
Wskaźnik pokazuje mi 29 BMI czyli nadwaga.
Zależy mi na schudnięciu i doprowadzeniu masy mięśniowej do jakiegoś przyzwoitego poziomu.
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na szybką odp. bo zamierzam ruszyć z dietą i treningami od września.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Rob68
Żyje żyje dieta + trening w toku efekty opisze 3 października jak mi nie miesiąc.
Pozdrawiam.
Ok.
To dużo czasu i pewnie osiągniesz zauważalne oraz satysfakcjonujące Cię zmiany.
Niech zdrowie i humor będzie z Tobą w tych dniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
Witam w dziale żartownisia :) starszy pan hahhahahahaa
Poczytaj troszkę dzienniki innych i zobaczysz jak wyglądały ich początki z dietą i treningiem
a i w dzienniku też otrzymasz porady :)---powodzenia i wytrwałości
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na dobry początek wypadałoby zacząć od tego
https://www.sfd.pl/***REGULAMIN_DZIAŁU,_ANKIETA***-t817850.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dobre "starszy pan",chyba nikt znas po 50 -tce inawet Janek tak o sobie nie pisze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej tetryki, pędem po okulary. Przecież napisał straszy pan
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 96 Wiek 56 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11741
Trzymam kciuki i witam w klubie starszych Panów Ja mam trening i dietę przygotowaną przez dietetyka i trenera, po wykupieniu takiej opcji na potreningu.pl Wybierz tam swój cel , wprowadź dane - pomiary i możliwości treningu (częstotliwość itp) i dobiorą Ci odpowiednio trening i dietę. W moim profilu jest dziennik (niezbyt aktualny co prawda ale na początku dość dokładnie jest opisany mój trening i dieta).

Vic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
ta tylko my (JA ) jesttesmy leniwi ,tak to bywa z tetrykami ,nie lubimy szukac !
Fans ma racje :wymiary pomiary zdjecia 3 podania..... podpisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Tak jak powyżej
Nie wiadomo czy się nie rozmyślisz do 1 września!
Bez foto ani rusz! Nawet Paatik temu się poddał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Dziękuję wszystkim za rady i słowa motywacji , ankieta już wysłana czekam na odp. i ruszam do pracy nad sobą :)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Cześć Rob. Czy 68 w nicku to końcówka daty urodzenia?
Jak rozumiem z Twojej wiadomości to na łatwiznę chcesz iść - planiki wykupione i tylko realizacja zostaje? A może popatrz na forum co ludzie jedzą, jak ćwiczą, pogłówkuj trochę i sam sobie, dla siebie, przygotujesz plan. Będziesz go rozumiał i znacznie łatwiej bedzie przestrzegać - bo dopasowany będzie do Ciebie. Wszyscy tutaj Ci chętnie pomożemy - no może trochę pożartujemy przy okazji - ale na pewno dużo się nauczysz. A wiedza w każdym wieku cenna - nawet u starszego Pana:)
@Panie Janie - toż ja od początku prawie gołe zdjęcia wrzucałam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rob68
Dziękuję wszystkim za rady i słowa motywacji , ankieta już wysłana czekam na odp. i ruszam do pracy nad sobą :)
Pozdrawiam


Ankiete to Ty miales nam wyslac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OSK sierpień 10 Zadanie- skłony na pniu drzewa

Następny temat

Motywacja- wytrwałość-organizacja

WHEY premium