SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moCCa - dzienniczek :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 526 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14235
no to tylko pozazdrościć....
Kto ma - ten ma....

Aktualnie: http://www.sfd.pl/DT_chernushka-t1093265.html

Pierwszy: http://www.sfd.pl/Chernushka_//_Redukcja_//_KSZTAŁTOWANIE_CIAŁA,_UMYSŁU-t854877.html

"Быстро - это медленно, но без перерывов".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MoCCa fajnie, że stoi i nie rośnie- mam nadzieję, że pięknie będzie Ci pasował obecny rozkład i tam gdzie ma będzie rosło, a tam gdzie będziesz chciała spadnie cieszę się, że Pan się stara- na pewno dzięki temu jest Ci teraz łatwiej.. powiedz jak się czujesz? mam nadzieję, że już lepiej troszkę? miłego dnia Kochana, buzi:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3703
hehe :P racja, niektórzy to mają dobrze

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Hejo

W tej hmmm trochę kosmicznej cenie to bórowki w lidlu znalazłam - w kauflandzie 125g było za prawie 7 zł - ogłupieli!!

Kama no wreeszcie jesteś widziałam, że cascada Cię wywołuje w dzienniczku - jak widać skutecznie

Cascada no Pan słodszy sporo... wczoraj byliśmy na spacerze i dzielnie znosił móje marudzenie bo do nie za dobrego stanu doszła jeszcze @

Mass ogólnie czuję się lepiej, ręcę jeszcze czuję i klatę też ale już nie tak jak na początku. Normalnie szłabym dzisiaj na spinning ale myślę, że nie dałabym rady jeszcze a od grupy nie lubię odstawać jutro ostatni dzień brania leków i zobaczę, one dość mocno mnie ograniczają, jestem po nich senna i taka jakby w innym świecie
Może od środy zacznę powolutku wracać

No a obecny rozkład to zobaczymy - testuję czuję się ok a co będzie w sobotę - bo będzie to dwa tygodnie i będę po @ więc będzie najbardziej miarodajny pomiar

28.05.2012 – 58 DZIEŃ
MICHA -DNT
8 dzień założenia 135B,100T,150WW
oraz bez glutenu i nabiału

+1,5 l wody,4x pokrzywa, 3x zielona herbata


dziś micha wyszła mi perfect


Miłego Frelki

Zmieniony przez - moCCa w dniu 2012-05-28 08:49:19

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ooo borówki! Kiedyś miałam w ogródku, ale z roku na rok ich coraz mniej rosło i teraz już prawie nie ma Ceny póki co szalone MoCCa, czekamy na powrót, najważniejsze jednak zdrowie Buziak!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Mocca - dobrze, ze pomiary zadawalają

Borówki uwielbiam!!!
ja mimo, że zamierzam chudnąć, to nie będę ograniczać owocków - trzeba nazbierać witaminek, póki sezon
Wcziraj przekonałam się do rabarbara - zblendowany z gruszką / jabłkiem jest mega słodziutki

Miłego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3703
tylko nie jedz go za dużo żyrafka bo to przeczyszcza;p

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Dzień dobry

żyrafka, niger, lejdi

Dziś ostatni dzień borówkowo bo serio zbankrutuję
29.05.2012 – 59 DZIEŃ
MICHA - DNT
9 dzień założenia 135B,100T,150WW
oraz bez glutenu i nabiału

+1,5 l wody,4x pokrzywa, 4x zielona herbata


Dziś ostatni dzień z lekami... może jutro coś poćwiczę? czuję się znacząco lepiej niż tydzień temu ale idealnie to nie ma zobaczymy

Miłego mordki


Zmieniony przez - moCCa w dniu 2012-05-29 08:34:57

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kochana nic na siłę! pozwól sobie wydobrzeć do końca i odpuść jeszcze ćwiczenia jeśli "nie jest idealnie"- spokojnie zdążysz jeszcze nie raz się spocić i zmachać- zdrowie jest jedno i jeśli teraz nie dopilnujesz i nie wyleczysz do końca to później ciągle będzie wracać daj na luz!

miłego dnia, buziaki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3703
ale kusisz tymi borówkami....
lepiej jeszcze nie ćwicz jutro ale bardzo chcesz to delikatnie tym bardziej że jeszcze nie jest do konca ok, ale to na pewno humor poprawi
ja po wysiłku zawsze czuje się mega szczęśliwa

Zmieniony przez - niger w dniu 2012-05-29 08:50:48

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, trening i ewentualna suplementacja dla otyłej siostry

Następny temat

DT tłuścioszki :)

WHEY premium