SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meju dziennik zapraszam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
w każdym razie za barki szacun w porównaniu do moich... a na tory trzeba wpaść jakoś w weekend u mnie wąskotorówka kiedyś chodziła teraz już nie także dobre 20km torów można... zlokalizować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ryba dzięki, ale ja dalej uważam, że barki to moja najsłabsza partia niestety. Ja to mam nieciekawie bo najbliższe tory są ode mnie oddalone o jakieś 15 km także lipa ;D

Jak będziecie mieli trochę szyn czy kółek to piszcie :D

Idę spać, bajo. Jutro wrzucę fotki miejsca gdzie ćwiczę itp itd

Zmieniony przez - xmejux w dniu 2011-01-28 23:01:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
już bd robił split adzika:) tam też dużo na bary więc ok będzie:)

serio musimy zrobić skok na tory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038


Dzisiaj smacznie sobie spałem (było ok godziny 10) gdy nagle zadzwonił telefon. A był to kurier. Odebrałem moje cukiereczki i od poniedziałku zaczynam cykl na cm3. Zdziwiłem się troszki, bo wcześniej vitafit econo miało bardzo fajne zamknięcie na zamek. A teraz tego nie ma, no cóż trzeba będzie przesypać do jakiegoś pojemnika i będzie git.

Co do planu treningowego to planuję pociągnąć jeszcze zwykłym splitem do końca cyklu i tym samym do końca robienia masy, a za ok 5 tygodni zacznę redukcję z nowym planem, dobrze rozmysliłem to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
nie najgorzej
też się ciesze jak paczka z suplami przychodzi

Zmieniony przez - ryba_6 w dniu 2011-01-29 12:03:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ryba ja czuję takie chore podniecenie

Niech ktoś jeszcze odpowie co do planu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Panowie to jak ten skok zrobimy to nie tylko to bierzmy co na siłownię się nada ale wszystko żeby na złom sprzedać bo na suple i kurczaki kaska się przyda:)
Ja tam nie zamawiam tylko w sklepie kupuję, już mnie gościu zna i zawsze się trafi coś gratis albo jakaś zniżka dla stałego klienta:) dziś byłem ale tylko żeń szeń olimpu za 15 zł kupiłem:)
Przypomnij jak długo już tym planem ćwiczysz? Możesz coś urozmaicić, chociażby kolejność ćwiczeń zmienić żeby się organizm nie przyzwyczaił i żeby masa dalej rosła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
januszja u siebie mam żeń-szeń oliego za 8,90 zł
mejujeśli chodzi o redukcję to Ci niestety nie podpowiem, ja mam trening składający się z 2 serii na ćwiczenie 1-sza seria:10 powtórzeń(1 sek.faza pozytywna;3 sek.negatywna, 2-ga:dokładam tyle ciężaru, żeby wykonać 5 powtórzeń (3 sek. pozytyw.;5 negatyw.).3 ćwiczenia na mięsień i wszystko płonie

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-01-29 20:49:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
janusz Ćwiczenia mam praktycznie co tydzień inne, ale dzieki za radę, będę starał się urozmaicać. Tym planem jadę może góra 3 tygodnie, także chyba jak jeszcze pociągne 4-5 tygodni to nic się nie stanie. Ja niestety mieszkam na wiosce to sklepu z odżywkami żadnego nie ma :D Jak jestem w mieście to czasem kupuję, ale na sklep.sfd przeważnie

Macieyou ło matko, jaki dziwaczny ten trening. Czytam drugi raz i nie rozumiem hhaha, nie no żartuję of cors
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038


Nie chce mi się daty pisać, także od dziś nie będę

Dzień nietreningowy jak to dzień nietreningowy. Z rana obudził mnie kurier i przywiózł cukieraszki. Zrobiłem tylko brzuch lekko jak to w DNT. Miałem jechać na disco bandżo ale nie wyszło i zamulam w domu. OD poniedziałku zaczynam swój pierwszy cykl na jabłku kreatyny. Będę to tak dawkował:

Dzień Treningowy:
Rano.[ Tylko nie wiem czy przed śniadaniem czy po? ): 4 kap
Po Treningu: 4 kaps

Dzień Nietreningowy:
Rano: 4 kaps



Żarłenko dzis było takie:
1. 4 jajka, pół puszki kukurydzy i trochę majonezu + 3 kromki razowca. Taka jakby pasta na chleb. pycha!
2. 200g mięsa mielonego pulpety, ziemniory, marchewka z groszkiem
3. jw tylko zamiast pyrów 100g ryżu
4. 35g WPC, banan, 500ml maślanki
5. 200g sera białego to nie twaróg tylko taki swojski biały ser
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

budowanie kondycji

Następny temat

Blog,ilu buduję masę!powrót

WHEY premium