SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meju dziennik zapraszam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ryba chetnie zobacze te ciężary. Także rób zdjęcia

janusz O ile sie nie mylę, to sporo osób ma te krążki co wiszą przy słupach ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
skąd mam? sam nie wiem, braciak na początku jak zaczynał chodzić na siłownie to zdobył je jakoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ryba Zdobył je jakoś :D Pewnie komuś wjazd na chatę zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ryba odsprzedaj mi xD

xmejux spokojnie spokojnie:d narazie bez kasy więc jeszcze mi troche posłużyć musi:P jeden bok jest odgięty o 0,5cm bo chciałem 70kg nadgłowe wynieść i mnie do tyłu przechyliło kiedyś xd ale nic a nic nie przeszkadza:D

janusz121 ja kiedyś jak nie miałem siłki i chciałem hantle robić to takie w moje posiadanie "wpadły przypadkiem" haha:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
No ja jeszcze widziałem jakieś części od koparki na sztangę zakładane:) mi też muszą tak "przypadkiem wpaść" te krążki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
moge dać numer do braciaka to załatwi z kądś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
hahaha spotkajmy się i zróbmy skok na tory:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
z torów dałoby rade sztange zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Mój tata ma siłkę w pracy, ciężaru ok.120 kg + ośka z kołami od wagonu z wąskotorówki ważąca 30 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038


27 styczeń

Dziś dzień nietreningowy. Standartowo jak to w DNT zrobiłem lekko brzuch. Kumpel przyniósł swój worek to się trochę wyżyłem. Naskórek z całych łap pozdzierałem, ale przynajmniej będę teraz miał co robić

1. naleśniki ryby :D takie papu wyszło, 4 białka, 2 żółtka, 50g owsa
2. 70g makaronu, 3 kotlety mielone, talerz zupy brokułowej
3. 100g ryzu, brokuły, 30g WPC
4. 100g ryżu, 150g twarogu
5. 150g twarogu i oliwa

"Dieta" dziś z dupy, jutro tez będzie taka bo piątek i mięsa nie będę jadł. Lecę spać, jutro wstanę, przychodzi kumpel i idziemy dookoła worka pobiegać. Jakby co to kolega jest pięściarzem, także przyuczam się


E chłopy, tylko jakby was przyłapali to nie mówcie, że zgadaliście się w moim dzienniku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

budowanie kondycji

Następny temat

Blog,ilu buduję masę!powrót

WHEY premium