SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meju dziennik zapraszam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
bajos xD niby czemu mutant:D mysle że to dlatego ze kiedys bałem się że prawy mocny a lewy silny i zawsze więcej robiłem na lewy bic:P ale to dawno i jakoś łatwiej rośnie xd
ok czekam na nastepny trening:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
coś nie pamiętam to nie jestem pewny
ja dziś bica mierzyłem prawego, 2 dni po treningu i było 37cm, a w lewym 35,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Boksero żartowałem ;p To lewego teraz nie ćwicz, tylko prawego ćwicz

ryba Ja to dokładnie nie wiem, ale u mnie w cm to będzie jakiś 1 cm, ale w sile to różnica znaczna.

Ryba, robiłem dziś te twoje naleśniki.
Super wyszły





Zmieniony przez - xmejux w dniu 2011-01-27 12:47:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
"nie szaleję z ciężarami, bo juz nie moge nic dołożyć" - ja tak samo:) tylko że mam jeszcze mniej ciężaru niż Ty:) będę musiał chyba dorobić z betonu, dużo mi nie potrzeba przy treningu na wytrzymałość ale przydałoby się zwiększyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
janusz z betonu to lipa, bo krążek 20kg jest srasznie gruby. Ja nie dość, że mam mało ciężaru to jeszcze gryf 152 cm ;/ Na wiosnę kupuję z marbo za 80zł i poszukam gdzieś w okolicy albo na allegro jakis krążków o nimonałach 5kg i wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
a widzisz, do żarcia to mam smykałke
co do tych ciężarów to nie muszą wychodzić takie wielkie, zależy jaka gęstość betonu jeszcze. Zawsze można do niego coś dołożyć, jakiegoś złomu czy chociażby kamieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
też musze kupic gryf bo mój ma tylko 180cm :< taki 190 by byl git, zawsze te 5kg więcej wejdzie:) i zeby z 10kg ważył napewno:P meju bd mógł Ci odsprzedać za 40-50zl go jak co:) o ile się nie myle to własnie go z marbo lub keltona kupiłem coś takiego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ryba no nawet jesli, to i tak teraz nie będe tego robił bo zima jest. Nie chce mi się bawić z tym betonem szczerze mówiąc. Może kupie materiał i do tokarza zaniose. Zobaczymy

Boksero daj zdjęcie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
a co do ciężarów, jutro bede na siłce to zrobie zdjęcia, bo wszystkie ciężary mam toczone i nawet mam 2 koła od pociągu co ważą 32kg jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Ryba skąd te koła wziąłeś?:) ja to planowałem dawno temu z kumplem te krążki co wiszą przy słupach i napinają liny "zdobyć":) ale nic z tego nie wyszło.
Betonowe porządnie zazbroisz i będą cięższe, a przy okazji nie popękają tak szybko od używania:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

budowanie kondycji

Następny temat

Blog,ilu buduję masę!powrót

WHEY premium