SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meju dziennik zapraszam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Śmiało możesz ćwiczyć do końca cyklu jeśli dopiero 3 tygodnie:) ja też z wioski ale w mieście często jestem tak że z zakupem supli nie mam problemu ale zaglądnę na sklep.sfd i zobaczę czy są jakieś lepsze oferty:)
"nie twaróg tylko taki swojski biały ser " - taki najlepszy:) wybiorę się do babci to też taki dostanę:) a mleko swojskie lubisz? ja przyznam się nie bardzo, za tłuste mi się wydaje
Może przy redukcji zrobisz trening FBW?

Macieyou a ten Twój żeń szeń to razem z witaminami czy sam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Po przeczytaniu mojego postu, też myślę, że po polsku to nie zabardzo wyszło .Na każdą partię stosuję 3 ćwiczenia po 2 serie.Powtórzenia i czas ruchu w górę i dół jak w poprzednim poście. Ja zawsze stosuję treningi odbiegające kompletnie od ogólnie przyjętych zasad, ale ważniejsze JEST to, że działa.Nie działają na mnie większe ilości powtórzeń niż 10(pomijając czwórki, dwójki i łydki), przedział 5-10 powt.jest dla mnie idealny.W DT mono ładuję tylko przed i po treningu po 5g(suma 10g).W DNT rano 10g(jeśli zapomnę to popołudnie,czasami wieczór).Nawet dawki mono w DNT inne niż większość zaleca.Zdarza mi się też sypać pełną łyżkę do zupy, ale to sporadycznie .Faza ładowania dla mnie jest zbędna, bo nic nie daje to samo transportery kreatyny, chyba przereklamowane.Może się skuszę na jakąs inną formę kreatyny, ale to w przyszłości, bo jak narazie mono działa za każdym razem.SIŁA!!!

januszjest to żeń-szeń olimpu, a witaminy takie jakie są w składzie

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-01-29 22:33:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Macieyou - ja mam ten sam:) nie zrozumiałem o co z tym olim chodzi:) no to tanio masz. Może przeterminowany?:)

Zmieniony przez - janusz121 w dniu 2011-01-29 22:37:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
janusz swojskie mleko uwielbiam, ale niestety nie mam. ;( Myślałem też nad splitem partia 2x tydzień, ale w sumie klasycznego FBW nie robiłem, więc pewnie spróbuje. Bardzo podoba mi się ćwiczenie całego ciała na jednym treningu. A przeciez na redukcji nie chodzi o budowanie mięśni tylko o spalanie tłuszczu. Także chyba przerobię FBW ;)

Macieyou a ja mam cykl na mono za sobą i powiem Ci, że efekty były słabe. Teraz postaram się wycisnąć z tej małej puszki cm3 jak najwięcej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038



nie wiem czy to widzieliście, ja już dawno temu ale beka dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
zrób napinke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
pier*** takie napinki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038


witam bardzo serdecznie

Wstawiam wypiskę z dzisiaj bo potem pewnie gdzieś wyruszę i nie będzie mnie w domu. Dziś dzień lajtowy. Ziomek prawko zdał to trochę pojeździliśmy. Niedawno wróciłem do domu. Żarłenko dziś trochę lipa bo za mało posiłków, ale konkretne za to ;p

1. 4 jajka, 3 kromki razowca
2. 200g mięsa mielonego, 100g ryżu, groszek z marchewką
3. 250g mięsa wieprzowego, 100g ruży, surówka z rzodkwi
4. tutaj to nie wiem co zjem, ale pewnie mięso + jakiś makaron i do tego porcja gainera
5. twaróg 150g

Od jutra zaczynam puszkę cm3. Jutro dzien treningowy więc rano 4 kapsy i po treningu 4. Tylko nie wiem, czy te 4 kapsy rano brać przed czy po śniadaniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
więc od jutra trzeba będzie zapier..... i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ryba ja cały czas próbuję zapi**ć tylko ogranicza mnie sprzęt <beksa>

Niech ktoś mi powie czy brać kreatynę przed (tak mono brałem) czy po
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

budowanie kondycji

Następny temat

Blog,ilu buduję masę!powrót

WHEY premium