SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meju dziennik zapraszam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
link już działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wiosło sztangielką to ćwiczenie izolowane, meju chcesz robić masę tak?

To ci nowina, czekaj zapiszę


Zmień plan i przestań tak katować klatę bo za miesiąc będzie "mam zastój, co robić?"

Ale pewnie i Ty wiesz lepiej...

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-01-18 17:17:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
sorry bardzo, że piszę dopiero teraz ale do przyjściu ze szkoły poszedłem spać na 2h

iwekk: Tak myślałem, do sniadnaia dodam jajco i bedzie 4 +OWSIANE a nie kukurydziane A co do tych posiłków 2 i 3 to się zobaczy, i tak ostro plecak zapchany mam, mnie wiem czy wejdzie 6 kanapek


Hubert:spoko, zastosuję się. Mam wrażenie, że się denerwujesz jakoś Wywale jedno ćwiczenie z klaty. A co do planu to chce go zmienić za 2 tygodnie kiedy zaczny cykl na cm3, dobry pomysł?

ryba: jestem na bieżąco, idź placki gotuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Płatki kukurydziane to największe g****. Nawet na nie nie patrz przechodząc po sklepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Hubert: wiem wiem, nie jadłem ich może pare lat już. Tylk owsiane

muszę pobawić się w tym dzienniku dietetycznym i zobaczyć ile mi wjdzie kcal, bo zapotrzebowanie mam coś troszkę poniżej 3000.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
wyszło mi, że z mojej "diety" wychodzi ok 2850kcal, mógłby ktos mi zapotrzebowanie obliczyć (tak mniej więcej oczywiście ;) moja waga:95kg wzrost:190cm wiek:niedawno 17 lat aktywność w ciągu dnia: średnia, 3xtydzień WF, sporo choodzę itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
to ty chłopicho wielkie jesteś
placki na śniadanie teraz będzie twaróg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ryba: wielki to ja będe kiedyś Przy tym wzrosćie 95kg to nie jest dużo jak dla mnie, w lutym zaczynam cykl na cm3 to mam nadzieję, że do 100kg dobiję. Też zaraz twaróg będę jadł


to co, mógłby ktoś obliczyć moje zapotrzebowanie? Albo niech ktoś zarzuci linkiem i sam sobie oblicze.


18 styczeń

Dziś dzień typowo nietreningowy i bez nauki, także kompletny luz. Od razu po szkole na 2h się położyłem spać. Otowrzyłem druga paczkę gainera fitmaxa (smak czekoladowy). Smak rewelacyjny, jak capucino jakieś. Moje posiłki (trochę dziś nie bardzo wyszło, ale jutro będzie lepiej bo po lekcjach idę na zakupy do Lidla)

1. 3jajca, 3 kromki razowca, 2 ogórki kiszone ..mniam ;p
2. 2 kanapki, polędwica sopocka, 30g WPC
3. kanapka + 30g gainera + 15gWPC
4. 100g makaronu, duży kawałek swojskiej kiełbasy ;p
5. 100g makarony, 100g piersi +50g suchej kiełbasy + ogórki kiszone
6. jogurt danone, 30 g WPC
7. twaróg 150g





mam jeszcze do was prośbe, niech ktoś mi napiszę, jak zrobić gdy dodaje zdjęcie normalnie z kompa to chcę, żeby było ono tam gdzie ja chce a nie na początku, jak to zrobić?



Zmieniony przez - xmejux w dniu 2011-01-18 21:38:11

Zmieniony przez - xmejux w dniu 2011-01-18 21:41:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Przestań dziobać zacznij jeść.

Daj B/T/W 2,5/1,5/4 na początek. Białko licz tylko pochodzenia zwierzęcego. Reszta Cie nie interesuje. A ile to kalorii... who cares
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038





Hubert tylko, że cięzko mi trochę z tym jedzeniem. Po prostu mnie nie stać. Wszystko muszę sobie samo kupować. Dostaję 100zł miesięcznie - 20-30zł na kartę do fona i jakaś dyskoteka czy coś. Także ciężko. Staram się jak mogę, czekam na redukcję, wtedy nie będe musiał tyle jeść
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

budowanie kondycji

Następny temat

Blog,ilu buduję masę!powrót

WHEY premium