SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meju dziennik zapraszam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ryba w piątek kończę brac glukozaminę, bo sie skończyła juz. Tak więc w piątek zrobię sobię serię przysiadów i wspięć, z nakładem 20kg co by sie nie zatrzeć od razu po przerwie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
No myślałem że już nie zaczniesz tych nóg ćwiczyć:) może dodaj jeszcze np wykroki. Nie musisz od razu z ciężarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038


26 styczeń

Dzien treningowy. Dziś poszły plery i bajceps. Jak już wcześniej pisałem, wróciłem dziś o 8 rano z imprezy z buta (ponad 6km ;p) Wypiłem 2 piwka i zjadłem pare bananów, z 0,5kg mandarynek i ze 2 kanapeczki takie malutkie. Przyszedłem do domu, zjadłem 3 jajca i poszedłem spać do 12, kolejny posiłem i w kime do 16. PRzed treningiem wypiłem kawę i o dziwo trening był bardzo fajny. Juz dawno takiego nie miałem

posiłki

1. 3 jajka, 3 kromki razowca, 1 ogór
2. 100g piersi, 100g makaronu i zrobiłem do tego sosik (mniam)
3. galareta z wieprzowiną, 5 mandarynek
4. 150g piersi, 100g ryzu
5. 30g Easy Gain Mass (całe 2 dni czekam na to, by wypić tego gainera) i po 10 minutach 200g piersi, 100ryżu
6. twaróg 150g i olej rzepakowy



TRENING plery i bajcepsy


MC 10/8/6 tutaj lajcik, nie szaleję z ciężarami, bo juz nie moge nic dołożyć także lipa
wiosło sztangą nachwytem 12/10/8/8 pilnowałem techniki dziś strasznie, bardzo fajnie weszło
wiosło sztangielką 14/14/14/14 tutaj to lipa bo ciężar jak w podstawówce
podciaganie na "drążku" 6/5/4/4 hardcor, taki świniak ze mnie, że cięzko mi się podciągać


uginanie sztangi prostej 12/10 bardzo fajnie weszło
uginanie sztangielek młotkowo 10/10/8 jw
uginanie sztangielek z supinacją nadgarstka tylko dziś bez supinacji 10/10/8 średnio
ugianie w podporze o kolano 10/10 fajnie fajnie prawą ręką, natomiast lewą lipa.


W treningu bajcepsów strasznie czuje dysproporcje w sile obu ramion. Prawą rekę mam znacznie silniejszą, no ale jakoś trzeba sobie radzić.




janusz juz się nie mogłem doczekać przysiadów. Moze dodam jeszcze wykroki, zobaczymy


mogłem dziś wiosło sztanga nagrać bo fajnie wysżło ale zapomniałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
możesz też robić przysiady z sztangą z przodu na barkach, też urozmaicenie
wykroki dobra sprawa, ja nie robie bo podchodziłem do tego 2 razy i 2 razy się wywaliłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Ja bica prawego też mam mocniejszego z resztą moja prawa strona jest silniejsza i większa od lewej, jedynie lewa dwójka i triceps jest większy.Wykroki dobra rzecz, a zawsze dobijam tym giry,pierwsza seria 10 powt. i 21 kg hantle, potem 5 powt. hantle 27 kg każdy i jazda. Najlepsze uczucie na drugi dzień to zakwasy na dvpie . Ja nie robie przysiadów ze sztangą z przodu na barkach, bo strasznie obciąża nadgarstki.

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-01-26 21:33:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ryba A te wykroki to na trzeźwo robiłeś? :D


Macieyou W piątek bedzie pierwszy trneing bo chyba 2- miesięcznej przerwie od nóg, także nie będe kombinował. Chce wrócić do ciężarów sprzed przerwy w jak najszybszym czasie i dowalić jeszcze więcej!



Mam pewien dylem, a dotyczy on odżywki białkowej. Wacham się między 3: tyle, że niestey UNS nie ma narazie, jutro napisze do sklepu i się dowiem kiedy będzie. Tak więc, co byście wybrali?

https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_WPC_Protein_ECONO_80-opis26459.html
https://sklep.sfd.pl/UNS_WPC_80-opis25600.html
i jeszzce ostrowia 900g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ja jestem prawo ręczny a wiekszy i silniejszy bic to ten z drugiej strony:D

pisz jakie obciążenie bo ciekawiło mnie te mc itd:)

trzymaj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
bierz vitafit albo ostrowię jak nie masz kasy

czemu nie piszesz ciężarów?

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Boksero to sie ciesz, że z Cb taki "mutant" :D

carbon Jutro zdecyduję i złoże zamówienie. Nie chciało mi się dziś po prostu pisac kg ;p


W MC ost seria coś koło 110, wiosło ost. seria 70kg, uginanie ost. seria coś koło 35. Więcej nie pamiętam, sorry. W piątek rozpiszę kilogramy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
na dziś ide spać, także nie odpisze juz dziś. Wybaczcie. Widzim się jutro. Bajo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

budowanie kondycji

Następny temat

Blog,ilu buduję masę!powrót

WHEY premium