SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klata rzezba mala

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc
18 lat
cel : rzezba
Od 3-4 miesiecy cwicze sama klate 4x 8 , 4x ..,4x12 powtorzen i i znowu wracam do 4x8 z dolozonym ciezarem. Cwicze aktualnie 3x w tygodniu pon i czwartki ale kiedys cwiczylem czesciej. Zauwazylem ze mi nic nie rosnie.Mam tez troszke tluszczyku ale nie wiem czy ma to jakies znaczenie na razie. Jak mam cwiczyc zeby sobie troszke klate wyrobic? Zmienic ten cykl na cos innego? Nie zalezy m ian sile zbytnio , cjodzi o delikatna rzezbe. I moze znacie jakies cwiczenia zeby ten tluszczyk zrzucic najlepiej w domowych warunkach. mam hantle i sztange
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
on robi z was nabite nie widzicie? Jeszcze ten nick bystry. Nie odpisujcie najlepiej i proponował bym bana za takie głupie tematy niemające celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1036 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8852
Od 3-4 miesiecy cwicze sama klate 4x 8 , 4x ..,4x12 powtorzen i i znowu wracam do 4x8 z dolozonym ciezarem. Cwicze aktualnie 3x w tygodniu pon i czwartki ale kiedys cwiczylem czesciej. Zauwazylem ze mi nic nie rosnie - nic z tego nie będzie...ułóż sobie normalny trening bo trenując samą klate i pare razy w tygodniu to nie masz na co liczyć
więcej nie znaczy lepiej!!!!

"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tam powinno byc 2x w tyg : D. CHce tylko klatke podrasowac , nie zlezy mi na innych partiach. Moze jakies areoby dorzucic angazujace pozostale partie w inne dni a w pon i czwartek sama klatke jechac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
helol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 217
Nie martw się.. ja ćwicze wszystko i klatka też stoi w miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
zacznij robic przysiady to Ci urosnie klatka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez zartow. Jak polecacie cwiczyc zeby spalic tluszczyk (hantle mam )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 217
to ty hantlami tą klate ćwiczysz..? To pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie. Cwicze sztanga i hantlami (rozpietki). Powyzsze cwiczenie bylo odnosnie palenia tluszczu , a dokladniej jakie cwiczenia wykonywac z udzialem hantli.

A co bedzie z moja wyrzezbiona klata? Wiem , ze to co ja robie nie jest za dobrym pomyslem , ale lepsze to nic nic. Dalej ciagnac 4x8 , 4x9 ,....4x12 dwa razy w tygodniu , czy cos zmienic? Np 3x do oporu z jakims okreslonym ciezerem? Czy moze cos innego? Nie znam sie na tym. Doradzcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
ale ja mowie powaznie :) cwiczac tylko klate nie osiagniesz doslownie nic :) a przysiady martwy ciag sprzyjaja rozwojowi masy calego ciala :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
hehe, rasowy sezonowiec więc wypada sie wypwiedzieć

ćwicząc sama klate:
- nie urośnie CI ona (bo na wygląd klaty składają się również inne mięśnie obręczy barkowej, motyle etc.)
- po dwóch latach tyrania samej klaty będziesz wyglądał jak kretyn a co za tym idzie i nie zarvchasz.

także tego..

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hadesziom2 / Ból, to kwestia silnej psychiki.

Następny temat

FBW 15-10-5 15 lat

WHEY premium