SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klata rzezba mala

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
nie idzie schudnac i wyrobic sobie miesni jednoczesnie. zrozum ze trening to tylko bodziec dla organizmu wszystko zalezy od diety. ale nawet nie waz sie nie pytac o jedzenie. jest odpowiedni dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mike : owned : D

Marula nie zamierzalem : D. Mam juz diete. CZYli tylko schudne , nic wiecej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak dlugie przerwy sie robi pomiedzy seria / cwiczeniem? I mam z czasem dokladac ciezaru? Jeli tak , to co jaki czas mam to robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
przy FBW co tydzien cos tam dorzuc. a przerwy jak bedziesz sie czul na silach to jedziesz :) koles no bedziesz pracowal na ciezarach. wiec miesien nabierze ksztaltu. Ty nie mysl ze bedziesz cwiczyl to bedziesz luj ;p wiec nie wiem czego sie boisz? zeby byc na prawde duzym czego jak piszesz nie chcesz to sie cwiczy latami :) dopracujesz swoja sylwetke i bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
JA *******E człowieku chcesz schudnąć? A widzę, że czuwasz na tym forum non stop odejdź od kompa i idź ĆWICZYĆ bo z tego pisania g**** wyjdzie. Masz ogromne szczęście, że ktoś w ogóle rozpisał Ci plan a ty marudzisz. Ludzie Ci piszą mądre rzeczy ale ty wiesz lepiej ja ci podam plan treningowy. Weź kamień, linę, nóż i wyjdź na dwór. Przywiąż linę do szyi a do drugiego końca kamień podetnij sobie gardło i skocz do wody. To będzie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.
A i polecam gejowo.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
A i jeszcze jedno. Post do podwieszonych pod tytułem "Typowy przykład sezonowca, *****a, ćwoka i bezmózga"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OD pon zaczyman cwiczyc tym planem w pon srode i piatek . 7 i 8 powtorzen wedlug tego co zalecales (na co wiecej na co mniej). Samo bieganie wystarczy czy dac jeszcze areobik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
jaki aeorobik znow co bedziesz robil :P ? wymachy rak? przestan. bieganie wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
polecam jeszcze pilates/spa. A i jeszcze na taniec brzucha sie KURVA zapisz.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600
co to znaczy owned? tzn wiem co to znaczy po ang, ale o co Tobie chodzi? Karmcie trola ile wlezie, wesolo jest,moj ulubiony temat:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hadesziom2 / Ból, to kwestia silnej psychiki.

Następny temat

FBW 15-10-5 15 lat

WHEY premium