SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klata rzezba mala

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie. Chce miec delikatny zarys miesni. Mysle , ze jak juz schudne i to co wyrobi sie pdoczas chudniecia okaze sie za malo, to pocwicze troche do momentu az wyczuje , ze wystarczy. Tylko najpierw trening na shudniecie poprosze : D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
jeśli to jest dla Ciebie za dużo to nie mam więcej pytań.

rozumiem że taka sylwetka by Cie zadawalała:




Idź na gejowo.pl

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za plasko na klacie ma i nie chce najmniejszego kaloryferka. Cos w tym dziwnego, ze nie chce miec miesni silacza? Dacie plan na schudniecie z uzyciem hantli i sztangi jesli mozliwe. W odpowiedzi na te dwa pkt jest to co chcialbym osiagnac bo wstyd koszulke zdjac z ta iloscia tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
jakiego kurva siłacza, udowadniasz że Tobie się żadne mięśnie nie podobaja wiec nikt CI tu nie pomoże

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


sylwetka tego blond pana dla mnie to maksimum co chialbym osiagnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tutaj fota jakby ktos nie chcial ogladac http://www.unrealitytv.co.uk/wp-content/uploads/2008/05/strike.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
no to przeciesz sylwetka która Ci podesłałem (czarno biała) jest podobnego typu.. miesnie estetycznie rozwinięte (moze tylko najszerszy pleców przerośnięty).

Ćwicz FBW i nie ośmieszaj się więcej. i ćwicz nogi.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
ja juz ze smiechu nie moge:D nie sluchasz nas w ogole :D wszyscy Ci mowia co masz robic a Ty swoje ? kto Ci takich ******* naopowiadal?? po pierwsze nie ma klaty ladnej bez innych partii. nie bedzie barkow i plecow nie bedzie ladnej klaty. nie chce Ci sie cwiczyc to sobie odpusc i nie pisz juz tu wiecej bo nic tylko ludzi w****iasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to rozpiszcie mi kompletny trening na schudniecie , co jest priorytetem. A jak schudne to reszta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
ja pyerdole koleś ale mulisz wpisz sobie w wyszukiwarke EF BE WU i włącz sortowanie po ilości sogów. kliknij w pierwszy link i czytaj. Lepszej pomocy nie znajdziesz

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hadesziom2 / Ból, to kwestia silnej psychiki.

Następny temat

FBW 15-10-5 15 lat

WHEY premium