SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klata rzezba mala

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7061
Nie chce mi sie za bardzo biegac :D...\

Jak Ci się nie chce biegać to możesz za pomnąć o zgubieniu tłuszczu!
Wiec jeszcze raz Ci mowie:
Nie pierd** tylko weź się za miche i trening!!!
Zrozumiałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojej jakis zbulwersowany uzytkownik , ktory probuje pokazac ze jest kozakiem " bo jest na zielsku" , totez zignoruje twoj post ). Tyczek , tylko jakie treningi , szkoda zeby sie moje hantle i sztanga zastojaly.Moglbyc byc tak mily , i podac grafik cwiczej jakie powinienem wykonac (uzywajac hantli /sztangi)? Jednak wezme sie tez za bieganie + to cos co wymysliusz , o ile wymyslisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7061
http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.asp
Przeglądnij sobie atlas i spróbuj jakiś plan ułożyć,później go daj do sprawdzenia w dziale"Trening dla początkujących".
Tam na pewno skorygują plan i będziesz mógł zacząć ostry trening;)
W dodatku przydała by się dieta z ujemnym bilansem ale nie za duzo jak cos.
Dodasz 2-3x tygodniu bieganie i tłuszcz poleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok , cos sprobuje ogarnac. Cwiczyc sama klate + bieganie , czy cos jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7061
Cwiczy się całe ciało! Razem z Nogami jak cos;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1964
Już widze jak on nogi ćwiczy.. "nie musze bo biegam"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7061

Może skusi się zrobić nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eMepleme znasz mnie na wylot XD. Kurde to moglbuy mi ktos ten plan ulozyc bo ja ciemny w tym jestem - najlepiej na dwa ,3 dni w tygodniu (bez nog) bo mam dobrze umiesnione. Prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7061
Ja Ci ułoże jak pokażesz nogi i my tu ocenimy czy dobrze są umięśnione
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hadesziom2 / Ból, to kwestia silnej psychiki.

Następny temat

FBW 15-10-5 15 lat

WHEY premium