SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klata rzezba mala

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale serio czy zartujesz? BO moge pokazac , ale bedzie slaba jakosc bo mam slaby telefon. Nogi moze nie sa dobrze umiesnione , ale na tyle , na ile mi odpowaida.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
#?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
pokaż nogi chcemy zobaczyć i ocenić

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co bedzie z planem zeby schudnac i i zyskac ladna sylwetke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 622 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Takie mało info, jeśli bedziesz cwiczył jedną partię ciała mozesz miec wady postawy.

"Głupi jest ten który myśli ze jest mądry"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7061
Pokaż nogi,Jak mi sie bedą podobać to Ci ułoże plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
Zostawicie go, nie chce niech nie robi nóg, ćwiczy klatkę codziennie po 2 razy (rano i wieczór), do tego brzuszki 3 razy dziennie (rano, obiad, wieczór)... gość nie słucha rad to niech się męczy sam (chociaż widzę że długo i tak nie pociągnie bo z takim nastawieniem że się nie chce to sukcesu nie będzie)

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
dokładnie, pokaz nogi i dopiero bedziemy rozmawiać o jakichkolwiek planach

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
dobra cicho, niech pokaże nogi

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
REFLUXXX , wiem , ze cwiczenie samej klaty nie jest dobrym pomyslem , co zreszta juz zauwazylem , zaprzestalem i czekam na nowy plan. Tylko serio nie chce cwiczyc nog bo moze nie sa mega umiesnione ale mi odpowaidaja. Moim priorytetem jest teraz schudniecie i do tego chce dazyc , wiec prosze ulozcie jakis plan dla mnie , najlepiej tak abym uzywal hantle i sztangi. Nie chce teraz budowac ciala treningiem silowym , tylko schudnac , a cwiczenia na schudniecia moga sie chyba tez przyczynic na mala rzezbe , w koncu to trening wytrzymalosciowy [chyba]. Jutro pokaze nogi a wy juz kmincie plan dla mnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hadesziom2 / Ból, to kwestia silnej psychiki.

Następny temat

FBW 15-10-5 15 lat

WHEY premium