SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duży brzuch, mała klata ;/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2853
witam moj staz na silowni to pol roku w tej chwili robie mase przez ten czas udalo mi sie przytyc 10 kg z 67 waze aktualnie 77 kg waga poszla ale rowniez powiekszyl mi sie brzuch i to bardzo mocno ;/ brzuch cwicze co trening od wznosow kolan po spięcia i brzuszki na ławce skosnej nic to nie daje moj obwod brzucha wynosi 90 cm ;/ ma ktos jakies skuteczne rady jak pozbyc sie tego problemu? jakie wykonywac cwiczenia aby nie wplynelo to na budowanie masy aha mam rowniez problem z klatką nie jestem zadowolony z efektow jest ona bardzo mala ;/ eksperymentowalem z roznymi cwiczeniami, treningami od fbw poprzez split na mase teraz wykonuje nastepujace cwiczenia :
-ławka prosta 4x10
-skos głową w góre/ na zmiane z głową w dół 4x10
-rozpiętki 3x10
-ściąganie linek na bramie 4x10 czy te cwiczenia beda ok? czy moze jednak cos zmienic aby klatka ruszyla? dziekuje uprzejmie za okazaną pomoc. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Tutaj nie koniecznie musi chodzić o złą technikę. Być może zapominasz o odpowiednim tempie oddechu i w ogóle wszystko co się wiąże z oddechem . Kiedy go nabieramy i kiedy wypuszczamy. Wszystko jest możliwe. Filmik dobry, gościu dużo wyjaśnia, może twoje mięśnie słabo się rozciągają podczas opuszczania sztangi albo jest jakiś inny powód który musisz sam zdiagnozować my nie wejdziemy w twoje ciało podczas treningu. Poczytaj o najczęściej popełnianych błędach przy treningu klatki piersiowej i już będziesz wiedział co i jak źle robisz. Chyba tyle.
Myślę że temat jest już skończony- autor dostał odpowiedzi na tyle wartościowe że poradzi sobie na pewno.
pozdrawiam.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1428
przy budowaniu masy zawsze wystepuje efekt otluszczenia, najlepszy sposob pozbycia sie oponki to aeroby w dnt i obciecie wegli co do treningu na klate wydaje mi sie jak najbardziej dobry, chyba ze technika kuleje, na efekty jednak trzeba poczekac niech ktos jeszcze sie wypowie moze cos doradzi pzdr i milego dnia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Przytyłeś 10 kg. to ładnie. Tylko teraz zależy co jesz? Skoro poszło Ci w brzuch tzn że za dużo węgli spożywasz napewno więc obetnij je. Ogranicz słodycze i biały chleb. Do tego zacznij jeść regularnie co 3 godziny. Ostatni posiłek przed snem to białko np. jakiś ser biały. Efekty napewno przyjdą. Co do klaty to przyłóż się do tricepsa i przodu barków bo te partie bardzo pomagają przy rozbudowywaniu i trenowaniu klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
10kg w pół w pierwsze pół roku to fatalny wynik, a to dlatego że większość z tego to tłuszcz, nie zadbałeś w ogóle o dietę, bo dieta masowa to nie jedzenie wszystkiego co się widzi tylko zbilansowane posiłki żeby nie zalać się tłuszczem. zredukuj to do czego doszedłeś i zacznij budować zdrową masę, uważając na to żeby nie zalać się tłuszczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
No zgadzam się. 10 kg w pół roku to chyba kiepsko. To raczej minimum masy złapałeś a zalałeś się jedynie tłuszczem. Aeroby na czczo obowiązkowo czyli wcześniej idziesz spać i wcześniej wstajesz i robisz trening aerobowy żeby nie było głupich pytań :) jak nie wiesz na czym polega ten trening to wyszukiwarka. Potem weź do działu odżywianie wklej dietę do sprawdzenia--- nie masz diety-- nie masz mięśni i tyle. Problem polega jedynie na twoich złych nawykach żywieniowych. Zjeść coś wartościowego to co innego niż napchać się byle czym i niby to ma być posiłek dietetyczny. I staraj się obcinać węgle na wieczór w ogóle ich nie spożywaj tylko białko. Zaś rano pamiętaj o węglach na pierwszym miejscu potem trochę białka i git. Ale to tylko tak przebąknięte resztę musisz doczytać.
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2853
jako takiej diety nie trzymalem ale staralem sie zdrowo odzywiac unikalem piwa, czipsow, fastfodow i tym podobnych rzeczy pije tylko nie gazowaną wode mineralna 3 litry dziennie wypijam, zazywalem rowniez gajnery moze to tez wplynelo na moj bęben, jem duzo bialka przed snem zazywam ser bialy, co rano jem platki z mlekiem takze chyba nie jest najgorzej z odzywianiem jesli bede rano i wieczorem biegal po 20 minut dziennie to brzuch spadnie? albo jesli bede robil brzuszki codziennie rano i wieczorem? ale czy to wplynie w jakis sposob na uzyskaną mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
mam podobny problem do cb tylko tylko w pasie mam 86 i ja zaczynam areoby w dnt hitt zobacz w google :)+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
taka forma aktywnosci jaka proponujesz niestety nic nie da. Poszukaj na czym polega trening aerobowy i zobacz jaki czas trzeba poświęcić by trening odniósł skutek. Czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj a na pewno znajdziesz odpowiedź. Żarcie może ok ale sam sobie odpowiedz czy tylko jako takie unikanie chipsów czy innego pożywienia niezdrowego wpłynie pozytywnie na twój organizm. Poczytaj 10 wskazówek żywieniowych chociaż w dziale Odżywianie. Znajdziesz tam wiele innych wskazówek i nie zaszkodzi abyś poczytał o odchudzaniu. Mam nadzieję że wiesz że tłuszczu nie da się spalić miejscowo?? czyli np. chcesz spalić z rąk to jest to niemożliwe. Tłuszcz jest spalany równomiernie z całego ciała dla tego musisz ciężko teraz pracować żeby to osiągnąć.
pozdrawiam.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3502
a jezeli ja pije tylko gazowana wode to jest to czynnik utrudniajacy zatluszczenie :D ( bo jestem tak chudy ze hoho)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Imo za zatłuszczanie odpowiadają węglowodany i to spożywane wieczorem a tłuszcz nie prowadzi do zatłuszczania jest ważny dla organizmu jako energia oraz w procesach wchłaniania białka jest b. ważny dla tego uwaga na to co piszecie!!

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4945
Co do twojego treningu na klate ziemowyt to może popełniasz bardzo częsty błąd i za bardzo angażujesz mięśnie pleców i ramion a w mniejszym stopniu mięśnie klatki obejrzyj sobie ten film tu jest wszystko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do TRAKTOR71 ;) FBW

Następny temat

problem z drążkiem...

WHEY premium