SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czikita007/DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 53255

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Panowie, chyba nie na miejscu jest porównywanie mężczyzn i kobiet zwłaszcza w kontekście "robienia formy"? Na forum mamy bardzo dużo działów gdzie można wybrać sobie miejsce do bytowania, Cziki robi to co lubi i zapewne w taki sposób jaki lubi.


Cziki jestem wielką fanką Twojej figury i tego że po "małej wpadce" się nie dałaś Trzymam kciukasy za dalsze cele, bądź dzielna!


Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2014-10-18 22:43:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Też uważam, że sylwetka jest dużo bardziej estetyczna. No i wiem coś o związku pomiędzy problemami zdrowotnymi a robieniem formy, zresztą w tym dziale jak widac nie jestem jedyna. Zdrowie najwazniejsze, na formę przyjdzie czas, a tak jak napisałam - figurę masz bardzo fajną.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
obliques
Rutkow porownujesz chlopakow do dziewczyny? Chcesz zobaczyc taka sama szybka przemiane, nie ten dzial . Czikita idziesz w dobrym kierunku, jak na malolte przystalo. Ladna zmiana z otluszczonej nastolatki na zdrowa sportowa sylwetke.


nie porównuje , ale sama dobrze wiesz ze w rok czasu można osiagnać wiecej , ale wasz dział wiec słodźcie sobie dalej , wyraziłem tylko swoje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Drogie panie, nie chodzi o porównywanie ale o fakt wmawiania Natalii iż robi postępy. Na podstawie tych zdjęć jasno widać że ich nie robi więc robi coś źle. Można porównać jej efekty to efektów innych dziewcząt tutaj i też wyjdzie poprostu słabo.
Czasami lepiej poprostu usłyszeć prawdę prosto w oczy.
Miłego wieczoru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zalezy od predyspozycji, a moze "suplementow"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
a moze od oszukiwania samego siebie ? też tego nie wiesz , słodzicie dziewczynie a ona sie smieje przed monitorem ze pisała co chcielibyscie czytac i jeszcze ja chwalicie bo efektów szczerze mówiac brak

dobra , nie wnikam , zycze miłego weekendu

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-10-18 22:51:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiem wiele, cwiczyc tez trzeba umiec, jedni lapia od razu inni potrzebuja dluzej , a sa tacy co nigdy nie zalapia, czikita zabrala sie do pracy ... no kiedy laska? Sama powiedz od kiedy poczulas o co chodzi w tej zabawie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
ech Natalka....przepraszam ze sprowadze Cie na ziemie... ja efektów nie widzę...a mogłabym widziec.. rok to dużo czasu by coś osiągnąć.. i mowie to z perspektywy dziewczyny ktora w rok osiagneła duzo, przynajmniej tak mi sie wydaje :D ja na dniach dam u siebie podobna notke .. bo mija rok odkad w ogole zaczelam :)

Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
o jej... ależ dyskusja.

Malinowa dziękuję

AMiU

Hetavel, trzymam kciuki i za Ciebie. Jak z tarczycą nie jest ok to trochę cięzej to wszystko idzie ale da się z tym zyć

Julusiaczek

Keb dzięki

Gosikmyszek dokładnie tak

Garfi Bystre oko

Teija

Ejpi, oj cięzko pogodzić zdrowie z robieniem formy, ale Ty też to wiesz

Miodowa

Rutek hahah, a czytałeś to co było powyżej zdjęć? Cieszę się, że doradzasz 16latkom, którzy juz w tym wieku wybrali właściwą drogę jaką jest siłownia i zbilansowana, zdrowa dieta. Ja niestety posiadając tyle lat byłam zamkniętą w sobie dziewczyną, z zaburzeniami odżywiania i postrzegania własnej osoby Prowadzę dziennik by usystematyzować swoje trenigi dietę, więc skoro robię to dla siebie czemu miałabym pisać o rzeczach, których nie robiłam?
Nie przygotowywuję formy do żadnych zawodów a progres jaki osiągnęłam w głowie jest dla mnie ogromnym sukcesem. Na "spektatularną metamorfozę" przyjdzie odpowiednia pora.
Wiem, że mam wiele braków w sylwetce, i to i tamto trzeba dopracować. hm... nie mów, ze dziewczyny słodzą. Mówią to o czym myślą. Osoba inteligentna, przyjmie te komplementy i dalej będzie ciężko zasuwać, bo jeśli robi to dla siebie...

Warez j/w Sorry za takie zdjęcia. Te środkowe na dobrą sprawę, zostały zrobione w niewielkim odstępie czasu od tych z wczoraj, więc dlatego nie oddają takich różnic jakie zachodziły w czasie. (Może nogi i pupson bez zmian ale chciałam pokazać, że plecy nabrały jędrności)

Obliques Ty wiesz, że walczę o zdrowie przede wszystkim. Tak... Szczerze mówiąc to, długo nie mogłam załapać o co chodzi i się plątałam. Z ręką na sercu przyznaję: dopiero na wakacjach zatrybiłam, że nie wystarczy chodzić ćwiczyć, ale trzeba chodzić ćwiczyć i czuć co się ćwiczy.

Anulka Spodziewałam się, że jak napiszesz to właśnie coś takiego Ja się nie ścigam z kimś o efekty, chyba jedynie sama ze sobą i mam trochę pod górkę.
__________________

TYDZIEŃ V
sobota

DNT
Weekend w domu

MISKA
B120 ww150 T50
+ płyny
+ warzywa
+ suple
_____
TYDZIEŃ V
niedziela

DNT

MISKA
BTW nieznane

Z okazji półmetka zrobiłam dzień wolny od liczenia. Zjadałam olbrzymie śniadanie z małym czitem w postaci maminego sernika. W sumie czysto ale dużo i tłusto. Reszta dnia to już chyba będzie skromna bo jestem ojedzona.



Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2014-10-19 10:43:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
A jak dla mnie elegancko

Widać, że bf mniejszy, w głowie super poukładane

Także ciśniemy dalej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Małolata/kebula/ podsumowanie str.37

Następny temat

Zmagania truskawkowej

WHEY premium