SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bo SPAMerki, SPAMerki bo SPAMerki są od tego, aby plotkować na całego

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94081

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
JustBlackBerry
To i ja Cię popodziwiam



Ja ostatnio potrzebuję dużo miłości więc nie będę się wzbraniać

Jeśli się nie poci to oszukuje! Na pewno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
A jak na dodatek pamięta obciążenia, to już na pewno fake, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miodowa
JustBlackBerry
To i ja Cię popodziwiam



Ja ostatnio potrzebuję dużo miłości więc nie będę się wzbraniać

Jeśli się nie poci to oszukuje! Na pewno!


na bank! bo ja tuż po zejściu z bieżni, rozgrzewkowego marszu, po dynamicznym rozciąganiu i 1szej serii przysiadów, ociekam potem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
megi84
lubiekaszke
Któraś z Pań pytała o pulsometr... Jakby co to w Lidlu od 03.07.2014 będą pulsometry z pasem za 55zł


polecam! jeżeli ktoś jest ciekawy, jakie tętno osiąga jego puls podczas chociażby treningu siłowego, to ten się nadaje w 100%!


No właśnie już ustawiłam sobie przypomnienie w telefonie Bo jakoś żal mi żeby kilka stówek wywalić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lubiekaszke
megi84
lubiekaszke
Któraś z Pań pytała o pulsometr... Jakby co to w Lidlu od 03.07.2014 będą pulsometry z pasem za 55zł


polecam! jeżeli ktoś jest ciekawy, jakie tętno osiąga jego puls podczas chociażby treningu siłowego, to ten się nadaje w 100%!


No właśnie już ustawiłam sobie przypomnienie w telefonie Bo jakoś żal mi żeby kilka stówek wywalić...


no takie podglądanie dla własnej ciekawości, to faktycznie kilka stówek trochę boli... ja z kolei bym chciała już takiego z wbudowanym GPS, co bym nie musiała telefonu ze sobą brać.... a tu już kwoty ok 1 tyś złotych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
megi84


na bank! bo ja tuż po zejściu z bieżni, rozgrzewkowego marszu, po dynamicznym rozciąganiu i 1szej serii przysiadów, ociekam potem!


No to to to! u mnie ręczniczek od pierwszych minut jest gadżetem koniecznym

Z zakupami w Lidlu uważajcie- nie wiem czy byłyście świadkiem ale babcie potrafią zgarnąć wszystko! Trzeba być na miejscu odpowiednio wcześnie, ja raz po rzeczy fitnessowe byłam zaraz po otwarciu a i tak o każda parę pole bitwy się działo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko loko, pulsometry już się takim zainteresowaniem nie cieszą niektórzy nie wiedzą, do czego to służy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
A to sorry za sianie zamętu

Berry, ja obciążeń nie pamięta prawie nigdy, muszę chodzić z karteczką i zapisywać na bieżąco bo później nie odtworzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
No właśnie do tego się odwołuję paczając na Twoje wypiski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
lubiekaszke
megi84
lubiekaszke
Któraś z Pań pytała o pulsometr... Jakby co to w Lidlu od 03.07.2014 będą pulsometry z pasem za 55zł


polecam! jeżeli ktoś jest ciekawy, jakie tętno osiąga jego puls podczas chociażby treningu siłowego, to ten się nadaje w 100%!


No właśnie już ustawiłam sobie przypomnienie w telefonie Bo jakoś żal mi żeby kilka stówek wywalić...



o kurde! Musze upolowac w takim razie! A orientujesz sie moze do kiedy bedzie ta promocja? Bo ja dopiero 5 jade do Polski chyba ze mame zmolestuje zeby mi kupila ^^
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja monczis

Następny temat

UDA

WHEY premium