SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bo SPAMerki, SPAMerki bo SPAMerki są od tego, aby plotkować na całego

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94113

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
spróbuję z zeilonej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
tylko trzeba zielonej mocnego, intensywnego naparu, żeby jakiś smaczek był;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Z dobrego earl greya sobie wyobrażam, ze mogłaby być dobra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
ale bd próbować tylko sie zastanawiam, czy żelatyne wliczać. W sumie samo zdrowie dla stawów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Cześć spam!

Już mi się podoba motyw z galaretką z herbaty !!! :D

A poza tym pogoda mnie demotywuje do czegokolwiek:(( jestem zdecydowanie ciepłolubna i szare, deszczowe dni mnie przygnębiają..:(

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ja sie ciesze, ze sie troche ochlodzilo bo duchota byla straszna no i roslinki podlalo ale juz by moglo przestac padac :)

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-07-10 09:11:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
tylko mialam zaplanowany grill na sobote i zdaje sie ze bedzie lalo i nie wiem co mam z tym zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19244
Iskra14


anuke - będzie chłopak czy dziewczyna?




dziewuszka :) właśnie pojechali do szpitala. jak tu pracować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Heheheh ja serio wolę mega upały i słońce.. W taką pogodę jak dziś mi się totalnie nic nie chce... Mam nadzieję, że się w najbliższym czasie rozpogodzi...

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
o..pójdę sobie zrobić galaretkę. Czika, ja sypię całe 10g, więc w sumie i sporo białka wychodzi i liczę

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja monczis

Następny temat

UDA

WHEY premium