SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bo SPAMerki, SPAMerki bo SPAMerki są od tego, aby plotkować na całego

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94109

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
hahaahha ojjaa :P

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
13 stroon!

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
To teraz ja
Po przyjezdzie do Szwecji wynajmowalismy z mezem pokoj od faceta, ktory mial duzy dom, kiedys mieszkali tam cala rodzina, no ale teraz dzieci sie wyprowadzily, z zona sie rozwiodl i z dobroci serca postanowil pomoc rodakom (kasujac nas za 7 metrowy pokoj tyle ile wczesniej placilismy za mieszkanie :D) No ale ze o mieszkanie trudno, to bez zrzedzenia umowilismy sie ze jeden pokoj i lazienka na pietrze byly nasze, lazienka na dole jego, kuchnia wspolna.

Po kilku miesiacach zaczal narzekac przy kazdej okazji ze rachunki mu wzrosly 2-krotnie (co chyba nie jest az takie dziwne skoro zamiast jedenej osoby mieszkaja teraz 3)
jak uzywalismy pekarnika to po skonczonym pieczeniu pilnowal zeby drzwiczki zostawiac otwarte, zeby dom ogrzewalo (150 metrowy, z piekarnika...)
czesto wyjezdzal w delegacje i ZAWSZE wylaczal nam wtedy ogrzewanie w domu, twierdzac ze sie zepsulo i nastepnym razem nam pokaze jak je wlaczyc (coz, jakos nigdy nie znalazl na to czasu :) ).
Przylazil do naszego pokoju w szlafroku rano, nawet jak drzwi byly zamkniete...
Ale czara goryczy sie przelala jak wrocilismy raz z imprezy kolo 1 do domu a on uciekl w poplochu na golasa z naszej lazienki, a nastepnego dnia udawal ze nic sie nie stalo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
akcja łazienka: boskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
.

Zmieniony przez - Zoria_Polunocznaja w dniu 2014-07-18 20:21:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
U mnie jakieś specjalne ekscesy się nie działy w mieszkaniach, więc specjalnych powodów do narzekania wynajmujący raczej nie mieli. Co do płatności, to przez 9 z 10 lat miałam mieszkania służbowe i pracodawcy płacili raczej regularnie. Chyba, cośby się skarżyli pewnie właściciele jakby było inaczej. Mieszkałam w 3 miejscach. Tylko w jednym Pani od sofy odbiło z tą łazienką na koniec, może myślała, że firma się tym zajmie jak zrobi szum.

Ale to co widziałam u znajomych podczas studiów to przechodziło najśmielsze wyobrażenia Więc nigdy nie wynajęłabym swojego mieszkania bo to ogromne ryzykko, a już na pewno nie studentom. :P
Ale właściciele też byli różni. Koleżanka miała na studiach niezapowiedziane wizytacje właściciela, który wpadał, otwierał drzwi i szybko robił przegląd. Nie obchodziło go, że może kogoś zastać w gaciach czy nago, po prostu właził. Inna wynajmowała pokój w mieszkaniu, gdzie mieszkał właściciel, zapisywał ile razy spłukała wodę w łazience, ile razy się myła, ile razy prała. Robił to przez cały rok, za każdym razem. Liczył sobie i jej i rozdzielał rachunek proporcjonalnie, a jak ją odwiedzałam, to nie miałam prawa chodzić do łazienki. Cóż, każdy z nas ma jakąś schizę swoją.

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Jak dobrze, ze nigdy nie wynajmowalam nikomu ani sama nie musialam wynajmowacmieszkania choc nawet dumalismy nad tym zle wolelismy sprzedac miszkanie i splacic czesciowo kredyt :)

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-07-18 21:51:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
SPAĆ NIE MOGE TAK MNIE SSA...CHYBA ZASPAMUJE SPAM I ZARZUCE NOWY :d

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
1

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja monczis

Następny temat

UDA

WHEY premium