SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bo SPAMerki, SPAMerki bo SPAMerki są od tego, aby plotkować na całego

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94059

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Stewę wypatrzyłam na Krakowskiej 35A - jadę po nią. Najlepsze są listki, reszta czyli proszek itp. to są tylko na bazie stewii z tego co czytała. Babkę plesznik kupiłam w Biovercie na Miłkowskiego - często tam robię zakupy, chociaż mają dość drogo, ale większość rzeczy na miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
ale jak 5 g żelatyny to chyba nie ma co liczyć ale 10 faktycznie juz ma troche kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Chleb się nie kruszy, ale więcej będę mogła powiedzieć jak zjem II śniadanie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Dobry spam Chyba też walnę galaretkę, bo białko jest na tragicznym poziomie a odżywka białkowa wywołuje u mnie odruch wymiotny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Dziewczęta czy któraś wie gdzie mogę znaleźć spodenki jak na zdjęciu niżej? Oczywiście nie muszą być najaczowe Szukam takich jakby z krótkimi leginsami pod nogawkami one są chyba do biegania ale nie wiem dokładnie jak się nazywają Wydaje mi się iż na lato w warunkach siłki bez klimy byłyby bardzo zacne ale przed zakupem chętnie przyjmę wszelkie opinie na temat No i ważne też jest czy są bardzo krótkie ponieważ moje nogi wyglądają bardziej jak parówki niż jak nogi i chciałabym oszczędzić sobie wstydu

No i dzień dobry wszystkim




Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2014-07-10 10:23:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Miodwa, w Lidlu maja bardo często ofert sportowe i przy każdej sportowej zawsze jakis model szortów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Wiem gdyż mam pół szafy ciuchów sportowych z lidla i szorty też Ale szukam konkretnie takich z leginsami , zwykłe szorty się podwijają i słabo mi się w nich ćwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
markotka, dzięki Ale tak tylko z doskoku. Niedługo wrócę na dobre
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja monczis

Następny temat

UDA

WHEY premium