SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bo SPAMerki, SPAMerki bo SPAMerki są od tego, aby plotkować na całego

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94078

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ruda, pewnie mi się tylko zdawało, że nie ma

Ale jest antresola <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Kuchnia jako pomieszczenie jest. Urządzenia do gotowania/pieczenia na wyposażeniu nie ma. Ja mam płytę na gaz propan - butan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
..i tyle? to smuteczek

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
troche nie rozumiem, ktos wynajmuje mieszkanie to chyba powinien zapewnic kuchnie z miejscem do gotowania, trudno co mieszkanie kupowac inna płyte

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-06-24 16:01:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Napiszę do Komendanta Wojewódzkiego PSP, co on o tym sądzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
markoto, niekoniecznie. w studenckich mieszkaniach sama mikrofala to standard

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Dobra. Jadę wnosić meble na III piętro Po krętych schodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
super_agniecha
Nuki wraz z resztą urosły mi na wakacjach między chyba 5 a 6 klasą podstawówki. Zawsze byłam najniższa w klasie, a po wakacjach byłam najwyższa. Ale bóle w kościach jakie wtedy czułam to pamiętam do dziś. Muszę zapytać mamy czym mnie wtedy karmiła, dam znać

Ha... Ja dokładnie odwrotnie - do 4 klasy podstawówki byłam najwyższa w klasie, miałam mega długie nogi, ogólnie inne proporcje, a potem przestałam rosnąć w zasadzie i nuki mi zgrubły, no i chyba korpus musiał jeszcze urosnąć, bo się skróciły . Jak patrzę na swoje zdjęcia jako 11 letniej, długonogiej łani, to aż mi smutno

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
kebula
markoto, niekoniecznie. w studenckich mieszkaniach sama mikrofala to standard


no tak przeciez studenci zyja sama nauka, ewentualnie odgrzewaja obiadki od mamusi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja monczis

Następny temat

UDA

WHEY premium