SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bo SPAMerki, SPAMerki bo SPAMerki są od tego, aby plotkować na całego

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94033

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no i od cholery Twojego samozaparcia

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
to znaczy, że dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
i załapania o co w tym chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
a widzialas delfinka ze przebieglam 10km ?? :) bylam dumna i blada i mialam straszne zakwasy i pozniej mnie ledzwie bolaly i nie wiem czy to czasami tez nie od tego biegania :D to jest tak jak emerytka za bieganie na stare lata sie bierze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
widziałam i bardzo się ucieszyłam wciągaj brzuch i trzymaj się prosto podczas biegania;) ale 10km to dużo i to pewnie jeszcze w upale. Spokojnie zaczynaj:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
wieczorem bieglam ale fakt bylo cieplutko :) wczesniej biegalam kolka po parku to mnie nudzilo i meczylo a ten bieg jakos mi fajnie poszedl nie wspomne ile pajeczyn zebralam :) , koniecznie musze biegac w zmiennych okolicznosciach przyrody :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Bull
to znaczy, że dużo?


tak

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
bieg przed siebie jakoś inaczej się odczuwa niż kółka:D mi się kółka dłużą zawsze:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
cześć wam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
delfinka
bieg przed siebie jakoś inaczej się odczuwa niż kółka:D mi się kółka dłużą zawsze:P

też lubię czasem pobiegać mam taką ścieżkę fajną co ma 1km więc są zawrotki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja monczis

Następny temat

UDA

WHEY premium