SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---TANIE KUPOWANIE---

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1527540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
pilkaPN
Z tym mintajem to żadne promo, filet jest w tej samej cenie bez promocji zawsze. Za wołem można się zakręcić, ale mnie najbardziej urzekły hamburgery 100% woła 400g 7zł


gdzie to dostać ?

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
w lidlu pewnie coś widziałem ale na cene nie patrzyłem, i co wchodzi w 100% woła, pewnie jakieś żyłki itp cudawianki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Beefmaster, jeszcze tydzień temu widziałem promo w Biedronce, sam kupowałem jakoś na początku maja, świetne. Czy po teraz tyle chodzą - nie wiem.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
u mnie w biedrze są tylko 50% mięsne hamburgery ;( może w innej będą

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypale z innej beczki


truskawki 5zl za kg

przez 3 ost lata były na pewno droższe u mnie na rejonie na pobliskich deptakach,bo na giełdę warzywno-owocową o 4 rano nie jeżdżę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3819
U mnie (w Gdańsku), przedwczoraj już po 4zł/kg kupowałem.

Co do jajek, zauważyłem, że biedronkowe jajka z 'promocji' w rozmiarze L ważą tyle samo co biedronkowe jajka bez promocji w rozmiarze M - 50g bez skorupki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
saoae
U mnie (w Gdańsku), przedwczoraj już po 4zł/kg kupowałem.

Co do jajek, zauważyłem, że biedronkowe jajka z 'promocji' w rozmiarze L ważą tyle samo co biedronkowe jajka bez promocji w rozmiarze M - 50g bez skorupki ;)


To słabo kolego bo u mnie M z biedronki po rozbiciu to 47-52g średnio a L 53-57 czasami nawet 60g..

A co do burgerów z beefmastera to jadłem to, w smaku 0 mięsa, jak by się jadło powietrze, strasznie tłuste.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
No a czego się spodziewać za taką cenę. W życiu by mi do głowy nie przyszło kupić taki syf..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
wół po obróbce za 20zł/kg> nie moze byc dobnry jakosciowo, niewiele drozsze niz ścinki)


co do mintaja - 10%taniej podobno

w biedro znalazłem tez fasolke "na parze" bonduella 3,19/400g zayebista, ale poszedłem kolejnego dnia i juz była tylko "mieszanka królewska"(kalafior, brokuł, marchew) a tutaj juz ta cena nie jest takie cudo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Tesco 29 maj-3 czerwca
Ananas 2.25 kg (dobra bardzo cena)
ziemniaki młode 1.69 kg
kapusta młoda 1.99 sztuka
schab bez kości 12.99 kg
ser żółty morski 16.90 kg
jajka L 3.99 10 sztuk
arbuz 2.99 kg
cola light,cola,fanta,sprite 2 l 16 złoty za 4 sztuki
kilka różnych patelni tefala po 1/2 ceny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryz z mintajem by Malinowa

Następny temat

Tatar z łososia by Malinowa

WHEY premium