SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---TANIE KUPOWANIE---

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1518946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4448 Napisanych postów 35742 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262826
Skro dał fote to teraz



stronka Tesco potwierdza - promo do 1.06

1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
ciekawe czy w całej Polsce czy tylko w jednostkach, fantę miałem okazje próbować i polecam, orientuje się ktoś jak ten sprite?wypadałoby zrobić większe zapasy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
u mnie w tesco nie znaleźliśmy ani jednego, ani drugiego

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14346
tomb1
ciekawe czy w całej Polsce czy tylko w jednostkach, fantę miałem okazje próbować i polecam, orientuje się ktoś jak ten sprite?wypadałoby zrobić większe zapasy

Bynajmniej niemiecki sprite zero jest petarda.
2

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
a wiesz co znaczy słowo bynajmniej? wygląda na to, że nie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
easy to raczej nie jest temat do wytykania błędów w pisowni..

Ta opcja z fantą i spritem zero kozak, trzebaby skorzystać, teraz napewno się przyda bo póki co bawie się z napojami z kauflandu zero
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
W netto od poniedziałku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6768 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66642
super opcja z fantą i spritem 0 do tej pory miałem tylko w sklepach typu "kuchnia świata" gdzie sobie liczyli 5.5 zł za puszke 0,33
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2513 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Z napojow zero w tesco jest takze nestea zero ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
tomb1
ciekawe czy w całej Polsce czy tylko w jednostkach, fantę miałem okazje próbować i polecam, orientuje się ktoś jak ten sprite?wypadałoby zrobić większe zapasy


identyczny jak ten zwykly spirte. W piotrze i pawle regularnie jest 1l za dyszke
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryz z mintajem by Malinowa

Następny temat

Tatar z łososia by Malinowa

Wiecej