SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---TANIE KUPOWANIE---

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1523859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940630
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
lodzianin1
zagur32
Macie jakieś miejsca z batonami proteinowymi w extra cenach?


musisz szukac promek ,ja zawsze wertuje neta czasem można kupic w kozak cenie z końcówkami dat



No właśnie mi o takie chodzi kupiłem raz gladiatory olimpu za niecałe dwa złote a widziałem po złotówce nawet ale nie mogę znaleźć od dłuższego czasu.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
...


Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2019-02-26 10:24:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668765
BzykuDG
Te batony, to nie czasem Auchan, a nie Lidl?


Poprawiłem bo z rozpędu napisałem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
U mnie w Carrefourze bywają przeceny na batony proteinowe, ale mnie mało które smakują. Te Gladiatory dla mnie mocno średnie,Activ Lab High Wey też, a już Bakoma i Sante GO ON po prostu okropne. Oshee z Lidla też nie da się zjeść. Smakowały mi Olimp Matrix. Lubię też Vitanelle z Biedy = kawowe,a także BA ale te np. Natka uważa za niezjadliwe. Piszę też tylko o smakach typu - czekolada, kawa,orzechy, ewentualnie wanilia ,żadnych typu musli. Smaków owocowych nie próbowałam,z góry wiem,że to nie dla mnie.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Nie wiem dlaczego zdublowało mi post.
Może jest gdzieśna SFD ranking batonów, tak jak lodów ?


Zmieniony przez - alhambra1970 w dniu 26.02.2019 22:28:34

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
alhambra1970
U mnie w Carrefourze bywają przeceny na batony proteinowe, ale mnie mało które smakują. Te Gladiatory dla mnie mocno średnie,Activ Lab High Wey też, a już Bakoma i Sante GO ON po prostu okropne. Oshee z Lidla też nie da się zjeść. Smakowały mi Olimp Matrix. Lubię też Vitanelle z Biedy = kawowe,a także BA ale te np. Natka uważa za niezjadliwe. Piszę też tylko o smakach typu - czekolada, kawa,orzechy, ewentualnie wanilia i typowo proteinowych batonach ,żadnych typu musli. Smaków owocowych nie próbowałam,z góry wiem,że to nie dla mnie.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
Biedronka tylko do jutra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryz z mintajem by Malinowa

Następny temat

Tatar z łososia by Malinowa

WHEY premium