SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---TANIE KUPOWANIE---

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1523977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29396 Napisanych postów 62847 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902210
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Tak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Jak by ktoś chciał większa ilośc monsterow brać, to wchodzi po 6 szt na paragon. Reszta wchodzi po normalnej cenie, wiec rozbijamy na kilka paragonów ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
O dobrze wiedzieć. Ja brałem 10 czyli 5+5 i weszło, laska mi powiedziała ze nie ma limitów, pewnie sama nie wiedziała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28663
Arikes
Michalek83
prz1993
Ktoś mi wytłumaczy czym się różni białko z łososia od białka z kury?


Pytaj kolegi Arikes. To znawca ile razy jakie białko jest lepsze od białka kury. ;)

Łosoś bogaty jest w zdrowe tłuszcze i smaczniejszy gotowy do spożycia że sklepu. Kurczaka trzeba poddać obróbce termicznej. Nie chodziło o to że białko lepsze od białka źle się wyraziłem chodziło o przygotowanie do spożycia i sam smak. To że jest lepsze przytoczę badania z neta
“Białko ryb jest jednak bardziej lekkostrawne i zawiera więcej, ważnych dla zdrowia aminokwasów. Poza tym jego przyswajalność przez organizm człowieka jest znacznie lepsza niż białka zwierzęcego"
Nic więcej nie mam do dodania to już kwestia indywidualna kto co wybierze także dla mnie lepsze jest to dla Ciebie tamto i ja to szanuje.

Podaj źródło cytatu proszę, bo wygląda mi to na artykuł z jakiejś WP.

Inna sprawa na co kupować tłustego łososia, jak można kupić chudą kurę i dodać taka mieszkankę olejów ,aby trzymać się odpowiednich proporcji. A jedzenie monotonne wszystkiego jest niewskazane, dlatego najlepsza jest różnorodność. Np dt kura dnt, łosoś czy coś bardziej tłustego jak makrelą czy ćwiartka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28663
Pany promka na chude mięso, bo lodówka zaczyna chłodzić same powietrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 7078
Od czwartku 08.09 do soboty 10.09 filet z piersi indyka 18,99kg w Lidl. Bez kuponów i limitów
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Trzeba zajechać

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 572 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7616
Polećcie dobre burgery gotowe z sklepu w miarę zdrowe. Po tych z Lidla niby z kurczaka mam gazy i kibel zasiaduje. Po tych wieprzowych jest jeszcze gorzej. Doczytałem później że mięso oddzielone mechanicznie także omijajcie takie produkty... Szukam czegoś normalnego z kurczaka lub wieprzowe aby nie było z mięsa od zielonego mechanicznie tylko np 90% mięso z kurczaka.
Burgery wołowe dobrze znoszę z Lidla tylko trzeba długo smażyć a szukam czegoś na szybko do mikrofali na parę min

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28663
Arikes
Polećcie dobre burgery gotowe z sklepu w miarę zdrowe. Po tych z Lidla niby z kurczaka mam gazy i kibel zasiaduje. Po tych wieprzowych jest jeszcze gorzej. Doczytałem później że mięso oddzielone mechanicznie także omijajcie takie produkty... Szukam czegoś normalnego z kurczaka lub wieprzowe aby nie było z mięsa od zielonego mechanicznie tylko np 90% mięso z kurczaka.
Burgery wołowe dobrze znoszę z Lidla tylko trzeba długo smażyć a szukam czegoś na szybko do mikrofali na parę min


Mięso 90% z kurczaka to prawie na równi z momem jest. Bo można całego kurczaka wkręcić w tego burgerka. Mom chociaż oddzielony jest od kości.


Zmieniony przez - Helionus w dniu 2022-09-08 14:53:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryz z mintajem by Malinowa

Następny temat

Tatar z łososia by Malinowa

WHEY premium