SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---TANIE KUPOWANIE---

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1528543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
nolose
Gdzie kupujecie tanie orzechy brazylijskie i ser parmezan/grana padano? Ser był wcześniej w Biedronce za 49,90zł/kg, ale podrożał na 65zł, a ta cena to już nie taka okazja.



Grana padano w lidlu tej ich firmy, nie pamietam niestety jakiejm w każdym razie jest w stałej sprzedaży.
1

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
I o ile się orientuję, ten grana padano jest właśnie za ok. 65zł/kg

Z tymi promocjami to tak jest - dlatego zapytałam, czy macie jakieś miejsca, bo czasem cena nieobniżona jest niższa niż niby promocyjna.

Żeby nie było spamu:
Biedronka od 8.09.16r.
Jaja ściółkowe Ale Jaja kl. M, 10 szt. 3,99zł
Torba sportowa 39,99zł (ale nie widziałam, więc nie ręczę za jakość ;P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 507 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13978
gienus12
BzykuDG
SnicK
200g za 9,99 nerkowce, a brazylijskie 11.99 za 200g


No to promocja po ch fest. W Tesco nerkowce kupuje 22 zł za pół kg w regularnej cenie.


Tak własnie robią w balona ludzi, dają małą gramature, za małą gramature cena odrazu niska się wydaje i nikt nie przelicza i naklejka w super cenie albo promocja albo hit i głupki się nabierają


Myślę, że nie tylko głupki. Nie każdy przelicza każdą złotówkę i jeździ do 10 różnych marketów na zakupy. Poza tym wolę zapłacić czasami drożej za nerkowce z Lidla, które są dobrej jakości niż kupować jakiś syf. Jadłem nerkowce z różnych sklepów i najczęściej niska cena przekładała się na niską jakość (orzechy małe, z przebarwieniami, bardzo pokruszone). Jak to się mówi "tanie mięso psy jedzą".
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ale widziałeś te nerkowce z Tesco czy tak tylko piszesz, żeby popisać?
Już mnie raz próbował przekonać kolega, który ma sklep ze zdrową żywnością do swoich nerkowców za 60zł. Jakoś nie poczułem żadnej różnicy.
Obecnie Tesco czy Carrefour na swoje linie mają tak samo niskie ceny na Biedronka czy Lidl, więc nie trzeba jeździć po kilku sklepach.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Na gruponie ostatnio widzialem kupon na orzechy rozne.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Szukam dobrej patelni grillowej.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 687
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1725
8-10 Września w Intermarche Olsztyn Pierś z Kury 11,99 zł/kg !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomek_93

No to na allegro taniej. Więc to chyba nie okazja jakaś jednak?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Na allegro sprzedają w cenach hurtowych. Nie wiem na czym oni zarabiają.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryz z mintajem by Malinowa

Następny temat

Tatar z łososia by Malinowa

WHEY premium