SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---TANIE KUPOWANIE---

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1526832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
bez karty jest 9.99z z karta 5.99zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 62 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11977
rutkow
bez karty jest 9.99z z karta 5.99zł


http://www.biedronka.pl/pl/press,id,753,title

ja tutaj znalazłem i że jest dopiero od jutra, bez karty 7,95 z kartą 5,99
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 62 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11977
do tego "3. W ramach jednych zakupów Uczestnik może nabyć nie więcej niż 2 opakowania
produktu ŚWIEŻY FILET Z PIERSI KURCZAKA w cenie 9,99 zł/kg."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
kurde , idzie i sie dowiedzcie ja byłem i kupiłem na drzwiach biedronki naklejona ulotka i spytałem sie babki czy moge za całe 100zł kupić kure i zostanie mi zrabatowane ona tak wiec wziałem , tak to mozna ciagnac tą rozmowe do jutra , rusz dupe i idz do biedronki jak Ci zalezy a nie siedzisz na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 508
czyli max 1,4 kg mozna nabyc ,lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
kupiłem kolo 7kg za 5.99zł , nie siedziałem na forum i bałem isc do biedronki tylko poszedłem spytałem kupiłem i mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
DamiosL
Ja wziąłem samą pierś za 100zł ( licząc po normalnej cenie ) i mi policzyli kg za 5,99zł.


kolejny zadowolony klient a wy siedzcie i sie zastanawiajcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 62 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11977
rutkow
kurde , idzie i sie dowiedzcie ja byłem i kupiłem na drzwiach biedronki naklejona ulotka i spytałem sie babki czy moge za całe 100zł kupić kure i zostanie mi zrabatowane ona tak wiec wziałem , tak to mozna ciagnac tą rozmowe do jutra , rusz dupe i idz do biedronki jak Ci zalezy a nie siedzisz na forum

Ale czemu tak agresywnie? Oferta jest dopiero od jutra, jak trzeba będzie to pójdę i zapytam. To ty mi wysyłasz regulaminy, w których jest napisane co innego niż w rzeczywistości. Dzisiaj byłem w biedronce i cena była jeszcze stara. To, że kupiłeś w lipcu kilka miesięcy temu kurę nie oznacza, że i jutro będzie tak samo.

Czy ktoś był JUŻ DZISIAJ w biedronce i zakupił kurczaka za 100 zł w cenie promocyjnej? DZISIAJ, nie kilka miesięcy temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryz z mintajem by Malinowa

Następny temat

Tatar z łososia by Malinowa

WHEY premium