SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---TANIE KUPOWANIE---

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1522478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93940 Napisanych postów 363742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666933
TESCO 5-7 grudzień
szynka wieprzowa 11.99
schab bez kości 13.99
filet z indyka 17.99
ser plesniowy lazur 30 zł kg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Byłem dziś z rana w biedronce, żeby skorzystać z promocji na filety z łososia. W sklepie wziąłem ulotkę, w której również była mowa o promocji. Wchodzę do sklepu, a tu nie ma tego produktu. Był łosoś, dokładnie taki sam, tylko pakowany po 300-350g oraz 150g, a tego z promocji, czyli 100g w ogóle nie było.
Myślałem, że szlag mnie zaraz trafi. Po ch** pisza, że jest promocja, skoro w ogóle tego produktu nie ma w sklepie? Zamiast rano sobie spać, to wstałem wcześniej, żeby mi łososia nie wykupili a się okazuje, że tego w ogóle nie ma. Już drugi raz mnie to spotkało ...

Ktoś zna wytłumaczenie?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiele razy się z podobnymi sytuacjami spotkałem dla tego najlepiej wybrać się na spacer bądz jechać formowym autem bo szkoda nawet paliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93940 Napisanych postów 363742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666933
bo cena jest podana za 100 gram skoro w paczce było 300 gram to byś zapłacił 3 razy po 3.25

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3819
I często na opakowaniach jest 'stara' cena, a dopiero na paragonie widnieje promocyjna. Tak jest zawsze z kurakiem z biedronki ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Nie, nie.
Patrzyłem ile wychodzi cena za kilogram i pisało grubo powyżej 40zł. Nie wiem czy nie 47 przypadkiem. Chodzi o to, że na te opakowania z łososiem o innej gramaturze niż 100 już nie było promocji, a tego za 100g w ogóle nei było.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93940 Napisanych postów 363742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666933
Fryto
Nie, nie.
Patrzyłem ile wychodzi cena za kilogram i pisało grubo powyżej 40zł. Nie wiem czy nie 47 przypadkiem. Chodzi o to, że na te opakowania z łososiem o innej gramaturze niż 100 już nie było promocji, a tego za 100g w ogóle nei było.



dalej nie rozumiesz na opakowaniu była cena podana 43.90 za kilogram przy kasie policzyli by ci po 32.50 wystarczyło dojść do kasy i poprosić o sprawdzenie.Tak jest zawsze w biedronce,są normalne ceny a promocję nabijają dopiero w kasie.Czyli był tylko go nie wziałeś.Idź jutro i podejdź z tackami do kasy zobaczysz wtedy ze bedzie jej na kasie wyskakiwać cena z promocją.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
Najlepszego wala robią w tesco na mintaja i pange cena niby nie wielka a co sie okazuje przy rozmrożeniu że ponad 50 % to oblodzenie filetu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
@lodzianin1
Ostatnio jak była w tej samej biedronce promocja na łopatkę wieprzową, to cena była podana od razu promocyjna. Do tego nad łopatką wisiał wielki napis 'promocja'.

Najbardziej żałuję tego, że wstałem dziś rano (zamiast się wyspać) i do tego biedronka jest dosyć daleko ode mnie, a nie mam specjalnie czasu żeby sobie jeździć po Warszawie i robić zakupy.

Jakoś przeżyję. Następnym razem spróbuję tak jak mówisz

Dzięki za info w każdym razie.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93940 Napisanych postów 363742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666933
przed każdą biedronka masz wystawione gabloty a w nich gazetki co w dany dzień jest w promo i tego się trzymaj,tylko sprawdzaj przy kasie jak nabijają bo potrafią w konie robić ludzi.Ale skoro jest podana cena na zewnątrz promocyjna to takiej żądasz przy kasie.proste.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryz z mintajem by Malinowa

Następny temat

Tatar z łososia by Malinowa

WHEY premium