SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---TANIE KUPOWANIE---

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1528537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Niech go tam lepiej zbierają szybciej bo ja już mam go 1kg ed :D
Więc bez ociągania się :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Michał czas na makaron xd ale to już kilogramami byś górował xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
W zabce nowy monster zero nie gazowany i o wiekszej pojemności , sa tez z tej serii z cukrem , w smaku jakis taki zwykly .




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
dla mnie monstery są zdecydowanie za słodkie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
Ten nie , to jest inna seria , delikatny w smaku bez gazu z duza iloscia magnezu i bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54793
Smakuje jak zwykly energetyk typu redbull? Bo akurat nie lubie tego smaku i nie wiem czy probowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
Michalek83
Smakuje jak zwykly energetyk typu redbull? Bo akurat nie lubie tego smaku i nie wiem czy probowac.


Nie , smak owocowy ale ciezko mi do czegos porównać i nie jest wlasnie taki slodki jak te gazowane . Bardziej to wyglada jak napoj bcaa z dodatkiem kofy i magnezu . Zawsze cos innego bo jeszcze monstera nie gazowanego nie pilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
robertjudi
Michał czas na makaron xd ale to już kilogramami byś górował xd

Nie lubię jakoś :D Powiem Ci że po zawodach tam sobie zmieniałem źródła i za każdym razem jak jadłem coś innego niż ten ryż to jakoś tam czułem że jem coś co mi średnio smakuje xD hehe
w niedzielę jak mam dnt to zawsze ziemniaki zapiekane w piekarniku lecą xD Je też uwielbiam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Ja kurła nie umiem robić tych ziemniaków w piekarniku, albo mam chvjkowe ziemniaki, zawsze wychodzą mega suche

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Może za długo je trzymasz :D ja robie dwie opcje, jedna to gotuje je normalnie wcześniej, proje w plastry i opiekam na patelni z przyprawą do ziemniaków z prymatu. A druga to surowe do piekarnika na 180-200st a czas to na oko patrzę żeby były takie spoko to pilnuje sobie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryz z mintajem by Malinowa

Następny temat

Tatar z łososia by Malinowa

WHEY premium