SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---TANIE KUPOWANIE---

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1523851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
Dziś byłem w lidlu i raczej nie zauwazylem jakichś ciekawych promocji jeśli chodzi o jedzenie. Jest za to zaj**ista waga diagnostyczna tylko za 40zł. Szczerze polecam. Za to w biedronce jest fajna promo na jajka. przy zakupie dwóch pudełek M są po 5zł za paczke, a przy dwóch pudełek L są po 5,5 za paczke. Może to nie jakaś super promocja, jednak przy tych ilościach jaj co jemy, podczas gdy w normalnej cenie są po co najmniej 1zł za paczke więcej, to dość spora róznica.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 124 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19981
za to w kaufie 7.02 ma być 30% rabatu na drób :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Biedronka trochę tego co sobie spisałem:
Masło przy kupnie 3szt. 2,99zł/szt
Ćwiartki z kurczaka 2,85zł/kg
Zupki gotowe (ponoć z fajnym makro i smaczne) przy zakupie dwóch 5zł
Schab w plastrach 12.4zł/kg
Szynka WP 8,95zł/kg
Polędwiczki WP 19,90zł/kg
Filet z indyka 14,85zł/kg

Dodatkowo nie wiem, czy to u mnie tylko (Włocławek) czy wszędzie, ale rano w Kauflandzie wyrwałem filet z indyka 11,99zł/kg
Kupiłem też karkówkę 11,90zł/kg bo były na prawdę ładne, z małą ilością tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
to będę musial isc zobaczyć te filety z indyka :D i do kaufa i do biedronki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4904
indor coś ostatnio często na promocjach:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 124 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19981
Co lepiej smakowo i ogólnie jakościowo wypadam, indyk czy kura? ( mówimy tutaj o cyckach :D ) Bo wlasnie w biedrze ten indor na promo i tak sie zastanawiam a szczerze jeszcze piersi nie jadlem z indyka ;c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
Spróbuj i będziesz miał porównanie, nie każdy lubi indyka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940630
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
Ale zauważ że w kaufie masz z kością i skóra, więc ta cena nie jest już tak okazyjna, chyba że ktoś np. jest w tym okresie zimowym na trochę większych tłuszczach i tą skóre będzie jadł.
A co do indyka - jeśli chodzi o jakośc, nie ma porównania, indyk bije na głowe kurczaki, nie dość że jest dużo mniej nabijany antybiotykami (przez swoje słabe serce, które nie wytrzymuje nabijania antybiotykami itd.) to dodatkowo jest dużo mniej nabijany wodą. Dla porównania, testowałem jakies 3 tygodnie temu, kurczaki i indyki z czterech marketów (lidl, biedronka, kaufland auchan)
I wyniki wypadły tak. Na każde 200g piersi z kurczaka przed usmażeniem, po usmażeniu zostawało od 110-125g piersi.
Na każde 200g piersi z indyka po usmażeniu zostawało od 165-180g, więc na gołe oko widać, ze w kurczakach jest dużo więcej wody.

Pozostaje jedynie kwestia smakowa, tak jak ktoś wyżej napisał, indyka nie każdy lubi, ze względu na to że mięso ma swój specyficzny smak, a druga rzecz że pierś z indyka jest twardsza.
Tak czy tak, polecam sprobowac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
Wtrące 3 grosze. Cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości. Biedronka, Lidl to półka na samym dole. Ja kupuje w Carefourze, może odrobine drożej, ale po obróbce jest więcej wagowo mięsa, ryby świeże -. tu Tesco niestety nie trzyma jakości. I tak niestety jest ze wszystkim. Czy więc warto zapłacisz trochę więcej ale mieć pewność, że odżywiasz ciało właściwie? w końcu, nie można oszczędzać na tym co jest najważniejsze, na sobie. Sorki za spamowanie.
1

お元気で

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryz z mintajem by Malinowa

Następny temat

Tatar z łososia by Malinowa

WHEY premium