SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---TANIE KUPOWANIE---

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1522646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie jestem do końca pewny tej wyprzedaży Halo, bo non stop lodówki są pełne, od tygodni. Nie sądzę, żeby Tesco miało aż takie zapasy. Szczególnie, że wcześniej cały czas ich brakowało. No ale się okaże.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
U mnie też w mieście Tesco przebudowane... Połowa mniej asortymentu.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
BzykuDG
Nie jestem do końca pewny tej wyprzedaży Halo, bo non stop lodówki są pełne, od tygodni. Nie sądzę, żeby Tesco miało aż takie zapasy. Szczególnie, że wcześniej cały czas ich brakowało. No ale się okaże.


Zazwyczaj produkty przy których wisi duża kartka z przeceną, nie standardowa cenówka informująca o promocji, oznacza, że wyprzedają albo produkt sezonowy po sezonie, albo produkt którego chcą się pozbyć. Mam tesco obok siłki i zaglądam tam prawie zawsze i tak mi się kojarzy. Pamiętam jak dawno temu kupowałem pod takimi kartkami były sprite zero, czy fuze tea zero 1,5l, już od dawna ich nie ma.

U mnie też lodówki wypchane po brzegi i słabo schodzą, widać wcześniej też musiały słabo schodzić, dlatego im się nie opłaca sprowadzać z UK tego. U nas panuje dziwna moda, że jak już ktoś zwraca uwagę na skład, to "hurr durr słodziki to "chemia", szkodzo bardzi niż cukier" powiedział Janusz z wystającym brzuchem po czym sięgnął po litrowe Grycany i colę z cukrem. Mountain Dew wrócił do słodzenia cukrem z tego samego powodu, Mirinda grejpfrutowa zniknęła z tego samego powodu itd.
Szkoda bo dla mnie Breyersy nie mają podjazdu do dwóch przynajmniej HT cynamonowej bułki i czekoladowego ciastka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
Moze teraz cos sie kupi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Jak ktoś lubi wołowinę to w czwartek Ligawa w Tesco ! Które jest na prawdę kozak !
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9873 Napisanych postów 5589 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18259
Tesco jak by mieli zamknąć to by zamknęli a nie robili remonty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9873 Napisanych postów 5589 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18259
gnidusek
Jak ktoś lubi wołowinę to w czwartek Ligawa w Tesco ! Które jest na prawdę kozak !



Cena na ligawe super
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryz z mintajem by Malinowa

Następny temat

Tatar z łososia by Malinowa

WHEY premium