SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

---TANIE KUPOWANIE---

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1526745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
U mnie w biedrze najczęściej te na sklepie nie mówią po polsku więc weź się spytaj :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Też nie znalazłem myślałem że już nie ma i pani z obsługi szła pokazałem jej fotkę i mnie zaprowadziła

1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Ogólnie widzę, że nie tylko u mnie w biedrze można runmagedon zoorganizować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
W mojej miejscowości to jest tak, że mają lokal wielkości toi toia to od razu j** biedronkę. A potem to wygląda jakby wszystko wrzucali z daleka jak im wyszło :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
z tymi paletami porażka, w lidlu jest o niebo lepiej, nieraz się coś zdarzy jak towar wykąłdają ale tak to puste alejki, mozna spokojnie przejechać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
W Lidlu jest petarda... Czysto pachnaco... U mnie w mieście są 3 biedry w każdej właśnie palety że przejść się kie da... Syf i śmierdzi...

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
robertjudi
W Lidlu jest petarda... Czysto pachnaco... U mnie w mieście są 3 biedry w każdej właśnie palety że przejść się kie da... Syf i śmierdzi...


W pełni się zgadzam. W każdym Lidlu klasa, czystość i zapach, a w Biedrach bród, i smród. I tak w każdym mieście.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1708
Najlepsze w jednej z biedronek, do których chodzę, jest ustawienie palet tak, że nie ma dojścia do Coli 0. Przeca to jest jakiś zamach na dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
michal.piorkowski_bb
Najlepsze w jednej z biedronek, do których chodzę, jest ustawienie palet tak, że nie ma dojścia do Coli 0. Przeca to jest jakiś zamach na dietę.

Albo mieszkamy w tej samej miejscowości albo to spisek ogólnokrajowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryz z mintajem by Malinowa

Następny temat

Tatar z łososia by Malinowa

WHEY premium