SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Unieś się!", czyli Art. o PODCIĄGANIU by CZAWAJ

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
świetny art! wszystko ładnie opisane, a więc SG sie należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
czawaj mam teraz w treningu podciaganie, jezeli pamietasz to jestem ten ktory nie umie sie podciagnac ani razu i jak ma wygladac w moim przypadku seria? i ile ma ich być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
saib__ i Czawaj macie po sogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Cieszę się, że jeszcze czytacie ten art

Nick126 pamiętam Cię. Skoro nie podciągasz się ani razu to stosuj tylko tę fazę negatywną, powiedzmy 3x10 opuszczanie z drążka. Próbuj też podciagać się już z ugiętych łokci, a nie z pełnego zwisu. Założę się, że w ten sposób jesteś w stanie wykonać już kilka powtórzeń Noi oczywiście po tym ,,podciąganiu" dalsza cześć treningu pleców (wiosłowanie, mc, etc...)

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
własnie mam wątpliwości do tak dużej il. powt., bo to jest dla mnie duży wysiłek [tak mi sie wydaje, jezeli nie umiem ani razu] więc to jest jakby bardziej na siłe niż na mase czy coś innego. i nie wiem czy nie bedzie lepiej zrobić np. max.6 powt. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Hmm, racja. To duży wysiłek mimo wszystko. Może 5x5?

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
nie... będę robić tyle seri ile napisał michaił w rozpisce, czyli 3.
To będzie 3x5(6)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Najważniejsze by Tobie przypasowało i dawało efekty

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
SOG ( Mój pierwszy )

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a mi nie musisz dawać, ja sogów nie zbieram
fajnie ze art sie przyjął.
joł.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIG problem :/

Następny temat

Przyrosty

WHEY premium