SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak naklepać ośmiu typa?" O to się w Combacie pytaj - Spam C/S. GRATULACJE ŻELESIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148219

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
el do fazy grupowej LM
Wisła Kraków- Fc Barcelona

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
Witam z taką grą jest szansa że polski klub pogra trochę w fazie grupowej pucharu UEFA

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
tylko że jednym meczem ciężko bedzie wygrać całą rywalizację

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Queblo, a że tak zapytam, to Ty kibic Śląska jesteś?
wole wiedzieć, zanim sie zaczne na tematy piłkarskie wypowiadać https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] żeby pewnego pięknego poranka nie dostać maila "Cześć Lady M, QUEBLO przesyła Ci powiadomienie z SFD: ban za poglądy kibicowskie" żeby pewnego pięknego poranka nie dostać maila "Cześć Lady M, QUEBLO przesyła Ci powiadomienie z SFD: ban za poglądy kibicowskie" żeby pewnego pięknego poranka nie dostać maila "Cześć Lady M, QUEBLO przesyła Ci powiadomienie z SFD: ban za poglądy kibicowskie" [img]../../buziaki/12.gif" alt="" />

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Lady a ty cracovii?

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
QUEBLO


Wisła na zawsze ze Śląskiem

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
"Cześć Lady M, QUEBLO przesyła Ci powiadomienie z SFD: ban za poglądy kibicowskie"

nie banuje za poglądy kibicowskie o ile nie łamią one ogólnie przyjętych norm.

A czy jestem kibicem Śląska...powiem tak,czasem na meczach bywałem,obecnie bardzo rzadko.
Ślask jest mi bliższy niż inne kluby tylko i wyłacznie dlatego że jestem z Wrocławia...

Ogólnie o kibicach nie mam dobrego zdania dlatego nie identyfikuje się z nimi

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-08-27 20:11:24

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Queblo, to był taki żarcik sytuacyjny a propos banów

Balboa: Cracovia to moja zgoda

...i ciach bajera, nie ciągne tematu


patrzcie co znalazłam the best of Kapitan Bomba



"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Bry wieczór wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
czołgiem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka sztuka walki x 1000 :P

Następny temat

Iaido

WHEY premium