SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak naklepać ośmiu typa?" O to się w Combacie pytaj - Spam C/S. GRATULACJE ŻELESIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148251

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 893
No to jedziemy dalej

Z wielką siłą przychodzi wielka odpowiedzialność.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a co Wy tak szybko spamy chcecie kończyć ?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 294 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3150
xd

Aktualnie zajmuję się nauką na Akademii Morskiej W Gdynia na wydziale Mechaniki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BLESSED_81 Pani Żelesiowa
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 677
Witam serdecznie obecnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Witam. Już w domciu. Własnie skończyłem oglądać walkę Nastka na Sengoku i moooocno się rozczarowałem i poziomem i błędną decyzją sędziego który ogłosił przegraną Pawła przez TKO

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
U mnie właśnie sie ściąga bo jeden raz zassałem to nie działało to teraz muszę drugi raz pobierać z jakiegoś ruskiego serwisu.
Generalnie to starałem sie nie wchodzić do sceny,żeby nie natchnąć sie na wynik ,a tu...........

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Sorki, byłem przekonany że juz wszyscy zainteresowani walke widzieli.

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Nie no śmiechy to było nieuniknione

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
ja próbuje od jakiegoś czasu ściągnąc ale non stop sie zacina

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Mi z tego ruskiego jakoś ciągnie ,ale jak krew z nosa .Ta gala była na sopcascie? bo jeśli tak to i tak noc zawalałem więc mogłem obejrzeć tyle tylko ze nie dopilnowałem.

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka sztuka walki x 1000 :P

Następny temat

Iaido

WHEY premium